Anglie – Írán ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Anglie – Írán ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V pondělí se na MS v Kataru v úvodním zápase B skupiny představí favorizovaná Anglie, která narazí na Írán. Albion je jasným favoritem pro zisk tří úvodních bodů.

Ve skupině se ještě nachází USA a Wales. Hlavním favoritem na postup a adeptem na prvenství ve skupině je právě Anglie, která ale aktuálně po dlouhé době neprožívá nejlepší herní období. Přece jen jsme u Anglii zvyklí na sérii výher, kterou i měla, ale ta skončila v Lize národů A, kde Anglie obsadila poslední místo v konkurenci Německa, Itálie, Maďarska a vypadla. Chuť výhry už nezná dlouhých 6 zápasů, z nichž 3 prohrála a 3 remizovala. Írán se tradičně probojoval v rámci Asie na MS, kde vyhrál svoji skupinu A se ziskem 25 bodů před Jižní Koreou. Předešlých 5 duelů odehrál přípravných, přičemž dokázal zaznamenat 2 výhry, 2 prohry a remízu. Dokázal zdolat například Uruguay 1:0 a remizoval 1:1 se Senegalem.

Tyto země se ještě nesetkaly a tak to bude ostrá premiéra hned na MS. Írán už dávno není fotbalový trpaslík, ale věřím, že Anglie po negativní šňůře konečně zvítězí a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Anglie – Írán
Súťaž:
Mistrovství světa
Čas zápasu: 21.11.2022 14:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.72
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.