Anglie – Chorvatsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Anglie – Chorvatsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Otevíracím zápasem D skupiny bude ve Wembley souboj domácí Anglii s Chorvatskem. Anglie je top favorit skupiny i tohoto měření sil, ale kurz na Chorvatsko mi přijde prostřelený.

Anglie má mimořádnou kvalitu a sílu, o tom není pochyb, navíc ve Wembley je těžké ji okrást o body. Anglie vyhrála kvalifikační skupinu, ale jednou prohrála v Praze s Českem a její dlouhé vládnutí bez prohry se tak na čas skončilo. Následně se opět nastavila na vítěznou vlnu a soupeřů ničila. Anglie bude určitě papírově patřit k top kandidátem na triumf na EURU. V přípravě odehrála 2 zápasy, které sice vyhrála dvakrát 1:0 s Rakouskem a Rumunskem, ale na poměry Anglie jsou to poměrně chudé výsledky, takže uvidíme jak to půjde na turnaji. Chorvatsko má kvalitní a silný tým a na předešlých MS to dotáhli nečekaně až do finále, kde nestačilo na Francie. Vyhrálo svou kvalifikační skupinu, ale v A Lize národů to v konkurenci Francie, Portugalska a Švédska nezvládlo a získalo pouze 3 body za jednu výhru nad Švédskem. V přípravě to také nebyla žádná sláva, protože s Arménií jen remizovalo 1:1 a v Belgii prohrálo 0:1. Chorvaté vyřadili Anglii v semifinále MS, takže domácí celek jim má co vracet.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů je lepší ve prospěch Anglie, která třikrát vyhrála, jednou se zrodila remíza a v semifinále MS 2018 vyhrálo Chorvatsko v prodloužení. Jasný favorit je Anglie, ale myslím si, že Chorvati budou vyrovnaným soupeřem a pokud prohrají, tak maximálně o gól. Zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Anglie – Chorvatsko
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 13.06.2021 15:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.77
Bookmaker: Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy