Alkmaar - Plzeň (analýza + tip na zápas)

Alkmaar - Plzeň (analýza + tip na zápas)

Ve čtvrtfinále kvalifikaci Ligy mistrů se na půdě nizozemského Alkmaaru představí český vicemistr Plzeň. Domácí celek má určitě svou kvalitu a je favorit tohoto duelu. Plzeň má dost vysoký kurz, zřejmě proto, že odveta nebude, protože se hraje na jeden zápas.

Alkmaar hrál v předešlé sezóně opravdu dobře a obsadil konečné 2. místo za Ajaxem. Podařilo se mu s náskokem předběhnout Feynord i Eindhoven. Od konce ligy však uplynul nějaký ten čas a nová sezóna ještě v Nizozemsku nezačala. V přípravě stihl odehrát 5 duelů s rovnocennými celky, ale až 4 prohrál a jednou zvítězil 2:1 nad Lille. Uvidíme jak se tato slabá bilance přetaví do náročného zápasu s Plzní. Plzeň už stihla v domácí lize odehrát úvodní zápas, když doma očekávaně zvítězila 3:1 nad Opavou. Předtím odehrála 4 přátelské zápasy, přičemž všechny 4 vyhrála bez inkasovaného gólu. Tento celek má velkou kvalitu, loni v domácí lize ještě dokázal v závěru zdramatizovat boj o titul proti Slavii. Myslím si, že hosté navzdory dost vysokému kurzu nebudou lehká kořist pro domácí.

Co se týče vzájemných zápasů těchto dvou týmů, nenašel jsem žádný zápas, který by se odehrál v letech minulých, nebo nedávno. Bude to vzájemná, ostrá premiéra pro oba týmy v důležitém souboji. Forma domácích mi nepřijde tak nebezpečná, abych hrál jednotku. Naopak si myslím, že Plzeň má šanci alespoň jednou skórovat, proto hraji tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Alkmaar - Plzeň
Soutěž:
Liga mistrů - kvalifikace
Čas zápasu: 26.08.2020 16:30
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.70
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy