Alaves – Real Madrid ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Alaves – Real Madrid ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Startuje rovněž španělská LaLiga a Real Madrid se představí na trávníku Alaves. Hosté jsou jasný favorit na 3 body a očekává se úspěšný vstup do nové sezóny, v níž chce Real získat titul.

Real se loni musel smířit pouze s 2. místem a titul tak putoval do rukou městského rivala, kterým je Atlético. Podobný scénář nebude Real chtít dopustit a bude usilovat o návrat na trůn. Real absolvoval v přípravě pouhé 2 zápasy, což je tedy dost málo na sehrání se před novou sezónou. Navíc oba nebyly velmi úspěšné, protože prohrál 1:2 s Rangers a remizoval 1:1 s AC Milán. Bílý balet se bude v obraně muset obejít bez Ramose, který po letech přestoupil do PSG. Na postu trenéra vystřídal Zidana zkušený Ancelotti, který přišel z Evertonu. Do týmu se opět vrátil Bale a z hostování talentovaný Odegaard, který by se konečně mohl prosadit. Největší posilou Realu je Alaba z Bayernu. Alaves skončil loni na 16. místě a musel se bít o setrvání v LaLize. Hosté v přípravě odehráli solidní dávku zápasů a bylo jich 7. Čtyřikrát vyhráli a třikrát prohráli a většinou hráli proti španělským klubům z 1. ligy, nebo nižších lig.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je podstatně lepší ve prospěch hostů, kteří čtyřikrát vyhráli a jednou vyhráli domácí. Až ve čtyřech duelech padli alespoň 3 góly a proto kromě výhry Realu tipuji, že v zápase by opět mohly padnout alespoň 3 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Alaves – Real Madrid
Súťaž:
LaLiga
Čas zápasu: 14.08.2021 22:00
Tip:
2 and over 2.5
Kurz: 2.13
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.