AC Milán - Parma (analýza + tip na zápas)

AC Milán - Parma (analýza + tip na zápas)

Podíváme se do Itálie, kde v Serie A přivítá favorizované a rozjeté AC Milán doma Parmu. Jasným favoritem na zisk 3 bodů je domácí celek, který by měl udávat tempo hry.

V této chvíli vypadá být sezóna nadějně rozjetá pro domácí tým. AC Milán vede tabulku se ziskem 26 bodů a má náskok 5 bodů před druhým Interem. V předešlých 5-ti duelech AC zaznamenalo až 4 výhry, přičemž 3 předešlé zápasy vyhrálo. Konečně je AC na pozici, která mu náleží a několik sezón po ní jen toužilo. Samozřejmě do konce soutěže je ještě velmi daleko, takže Milán musí ještě vyhrát mnoho zápasů. Parma je průběžně na 16. místě se ziskem 10 bodů a velmi se jí nedaří, když v předešlých 5-ti duelech třikrát remizovala, jednou prohrála a jednou vyhrála. Z tohoto pohledu by pro domácí celek neměla představovat hrozbu, protože domácímu týmu se herně i střelecky daří, ne jen v domácí lize, ale také v Evropské lize, kde také postoupilo do vyřazovací fáze.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných zápasů těchto celků hovoří jasnou řečí ve prospěch domácího favorita, který až čtyřikrát vyhrál a jednou se body dělily. Zůstanu věrný Milánu, které má formu a střelecky se mu daří. Hraju jednotku a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly.

Tip na zápas

Zápas: AC Milán - Parma
Súťaž:
Serie A
Čas zápasu: 13.12.2020 20:45
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.78
Bookmaker:Tipsport