AC Milán – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

AC Milán – Liverpool ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Přes týden se odehraje poslední kole skupinové fáze Ligy mistrů a rozhodne se o zbývajících postupujících. Ve skupině B nastoupí AC Milán doma proti Liverpoolu a v zápase je mírný favorit, jelikož hosté už mají postup zajištěn.

Ve velice zajímavé a vyrovnané skupině dominuje právě Liverpool, který si postup zajistil již dříve a po pěti duelech má 15 bodů. Na 2. místě je Porto se ziskem 5 bodů, dále Milán se ziskem 4 bodů a poslední je Atletico, které má také 4 body. To znamená, že i v Portu se bude souběžně bojovat o postup mezi domácím týmem a Atleticem. Vraťme se ale k zápasu na San Siru. AC vstoupilo do LM velmi špatně, když první 3 duely prohrálo, ačkoli některé z nich mělo rozehrané slibně. Na úvod prohra 2:3 v Liverpoolu, následně prohra doma 1:2 s Atleticem, která může mrzet, protože Milán ještě v 83. minutě vedlo, ale absolutně nezvládlo závěr zápasu. Do třetice přišla prohra 0:1 v Portu. Následně remíza doma 1:1 s Portem a výhra v předchozím kole v Madridu 1:0. Liverpoolu už nepůjde o nic, maximálně o prestiž a proto je možné, že v zápase odehrají více minut i hráčky z lavičky.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je podstatně lepší pro Liverpool, protože čtyřikrát vyhrál a pouze jednou vyhrálo Milán. Milán potřebuje zvítězit a spoléhat na zakopnutí soupeřů. Očekávám snahu domácích, která narazí na kvalitu a formu hostů a proto by 1. poločas, nebo zápas mohl skončit remízou.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: AC Milán – Liverpool
Súťaž:
Liga mistrů
Čas zápasu: 07.12.2021 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.80
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.