AC Milan - Juventus (analýza + tip na zápas)

AC Milan - Juventus (analýza + tip na zápas)

V Itálii přivítá AC Milán doma Juventus v zajímavém zápase. Milán je momentálně na 6. místě se ziskem 46 bodů. Juventus vede ligu se ziskem 75 bodů. Domácí celek reálně bojuje o účast v Evropské lize, zatímco hosté kráčejí za domácím titulem.

Milán má momentálně celkem dobrou formu, kterou zvýraznilo v předchozím kole nečekanou hladkou výhrou v Římě s Laziem 3:0. Z předešlých 5-ti duelů dokázalo třikrát vyhrát, jednou prohrát a jednou remizovat. Na čtvrtou pozici už Milán ztrácí příliš mnoho bodů, ale na pátý AS Řím jen 2 body. 5 místo totiž zajišťuje skupinu EL, zatímco 6. místo kvalifikaci. Juventus má před Laziem aktuálně náskok 7 bodů, což se mi zdá na tak zkušený tým dost na to, aby si tento náskok udržel. Dlouhá šňůra zápasů bez ztráty bodu Juventusu zajistila pozici lídra, zatímco jeho konkurenti Lazio a Inter se nevyhnuly zbytečným zaváhání. Zkrátka kvalita Juventusu je podle mě někde jinde a Lazio a Inter ještě stejnou úroveň nedosáhli. Hosté si v předešlém zápase poradili v městském derby doma 4:1 s Turínem.

Co se týče vzájemných zápasů, třikrát vyhrál Juventus a dvakrát se zrodila remíza. Juventus je pro mě favorit také v tomto měření sil, nakolik bude titul chtít získat co nejdříve. Aktuálně však nehraje špatně ani Milán, proto si myslím, že v tomto duelu by mohli skórovat oba mužstva. Hrám, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: AC Milan - Juventus
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 07.07.2020 21:45
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.66
Bookmaker: iFortuna