AC Milán - Bologna (analýza + tip na zápas)

AC Milán - Bologna (analýza + tip na zápas)

V Serie A přivítá favorizované AC Milán doma Bolognu. Domácímu týmu zatím patří 7. místo se ziskem 53 bodů. Hosté okupují 10. místo a získali 43 bodů. Tento zápas bude důležitý hlavně pro domácí celek, jelikož potřebuje sbírat body o účast v Evropské lize.

AC Milán se v předešlých sezónách trápilo a hledalo. Je však třeba konstatovat, že závěr aktuální sezony se snaží a hrají podstatně lépe. Na dálku bojují s Neapolí a AS Římem o Evropskou ligu. Bodově je to velmi vyrovnané mezi zmiňovanou trojicí, přičemž AS Řím má 54 bodů a Neapol a Milán 53. Řím má však zápas k dobru a může odskočit, protože ho ještě čeká zápas s Veronou doma. Milán s předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo a dvakrát remizovalo. V předchozím kole otočili domácí zápas s Parmou v 2. poločasu na konečných 3:1. Bologna aktuálně nemá bůhví jakou formu, ale v předešlém kole nehrála špatně, když okradla po remíze 1:1 Neapol o 2 body. Z předešlých 5-ti duelů třikrát remizovala, jednou prohrála a jednou vyhrála. Favoritem v tomto zápase bude domácí tým, který reálně pomýšlí na EL.

Co se týče vzájemných zápasů, tak jasně lépe vyznívají ve prospěch AC, které to na svého soupeře v předešlých zápasech zjevně umělo. Až čtyřikrát dokázalo vyhrát Milán a jednou se body dělily. Domácí celek v předešlých kolech nejednou dokázal zdolat silné celky jako Juventus, či Lazio, takže mu budu věřit také v tomto zápase, že vyhraje. V zápase by zároveň mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: AC Milán - Bologna
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 18.07.2020 21:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.75
Bookmaker: iFortuna