AC Milán - Atalanta (analýza + tip na zápas)

AC Milán - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Za šlágr kola Serie A se považuje zápas, v němž vedoucí tým ligy AC Milán doma přivítá ambiciózní Atalantu. Zajímavé je, že z pohledu kurzů je mírný favorit hostující celek, který má aktuálně horší formu i postavení v tabulce.

Domácímu týmu zatím patří 1. místo v tabulce se ziskem 43 bodů. Vypadá to tak, že Milán by se v této sezoně mohlo opět zařadit mezi elitu domácí ligy a v následující sezóně si zahrát skupinu Ligy mistrů, kterou nehrálo několik sezón. V předešlých 5-ti duelech jen jednou prohráli a čtyřikrát vyhráli. Milánu bude chybět pár hráčů kvůli zraněním, ale v předešlém kole již nastoupil Zlatan a hned dal o sobě vědět dvěma góly. Atalanta je aktuálně na 6. místě se ziskem 33 bodů a bude muset přidat, pokud si chce zahrát do třetice Ligu mistrů. Z předešlých 5-ti duelů má na kontě 3 výhry v řadě, ale následně přišly 2 remízy s týmy, které Atalanta měla zdolat. Domácí remíza 0:0 proti Janovu a remíza 1:1 v Udinese znamenaly ztrátu bodů s nimiž se počítalo.

Vzájemná bilance soubojů těchto dvou týmů je velmi vyrovnaná, když oba celky dokázali jednou zvítězit a až třikrát se body dělily po remíze. Podobný scénář očekávám také v tomto zápase. Domácí celek má sice pár absencí, ale hraje doma a tady je silný. Hosté budou určitě chtít snížit ztrátu na vedoucí Milán. Očekávám vyrovnaný boj, proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: AC Milán - Atalanta
Soutěž:
Serie A
Čas zápasu: 23.01.2021 18:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.86
Bookmaker:Tipsport