Sportovní live stream zdarma? U SYNOTtip ani ne!

Rádi sledujete live stream ze sportovních událostí? Tak jste tady správně, protože SYNOT TIP přichází s novinkami!

Live streamy zdarma ze sportovních akcí u SYNOT TIPu? Ani NE

SYNOT TIP nedávno spustil nové kurzové sázky a aktuální své služby ještě vylepšil. Hlavní novinka na vás čeká v LIVE nabídce SYNOT TIPu, která zahrnuje spuštění nových livestreamov pro 10+ nejpopulárnějších sportů současnosti. Samotné spuštění live streamu ještě obsahuje jednu výhodu.

O jakou výhodu jde? V našem článku se dozvíte všechny potřebné informace o nových live streamech SYNOT TIPu, jakož i jednoduchých podmínkách jeho spuštění.

POZOR: Live streaming je v SYNOTtip od začátku roku 2021 nedostupný!

SYNOT TIP CZ live stream

Asi každý sázející hráč zná matchtracker, který graficky znázorňuje průběh zápasu. Úžasnou novinkou SYNOT TIPu je sledování vaší live sázky prostřednictvím oficiálního live streamu. Nový livestream vám přináší přímý audiovizuální živý přenos, ve kterém máte možnost vidět každý okamžik zápasu živě.

Jaké sporty můžete sledovat na SYNOT TIP TV?

V Synot tipu si máte možnost prohlédnout přímé přenosy z nejsledovanějších sportů, ze kterých se celkově plánuje odvysílat až 30 000 zápasů ročně. V nabídce livestreamov se nacházejí populární sporty jako například: fotbal, tenis, hokej, basketbal, volejbal, stolní tenis, bowls, kriket, americký fotbal, badminton, rugby a šipky. Pro další sporty doporučujeme sledovat live stránku Synot tipu, protože nabídka live streamů se může měnit v závislosti na udělovaných práv na vysílání sportů.

Jaké jsou podmínky pro spuštění live streamu?

Jedinou podmínkou spuštění live streamu je přihlášení do vašeho herního účtu. Pro spuštění live streamu není potřeba mít uzavřenou žádnou kurzovou sázku ani kladný zůstatek na herním účtu. Pokud ještě nemáte herní účet v Synot tipu, tak si ho dokážete vytvořit poměrně rychle. Svou registrací navíc získáte vstupní bonus a samozřejmě přístup ke všem skvělým promo akcím Synot tipu.

Jak spustím live přenos v SYNOT TIPu?

Po přihlášení do vašeho herního účtu si dokážete spustit live stream velmi jednoduše. Na webové stránce Synot tipu je třeba kliknout na kategorii LIVE. Po kliknutí na tuto kategorii se vám zobrazí přehled všech live sázek. Sportovní live stream je možné spustit pouze při tom zápase, který obsahuje ikonu obrazovky. Vybraný živý přenos se automaticky spustí po kliknutí na danou live sázku.

Spustit live stream v SYNOT TIPu

Budete přesměrováni na oficiální stránku SynotTip.cz

Sledování live streamu přes mobil

Pokud chcete sledovat live stream prostřednictvím mobilní aplikace nebo pomocí mobilního webu, tak si ho dokážete spustit pomocí karty pod názvem "Video".

Dva živé přenosy najednou!

Další novinkou v SYNOT TIPu je sledování dvou live streamů najednou! Živé přenosy zápasů lze spustit tak, že hvězdičkou označíte maximálně dva vybrané live zápasy. Tyto vybrané live zápasy se přesunou do sekce "Vybrané". Kliknutím na ikonu obrazovky se automaticky spustí dvě live streamy najednou.

Livestream v aplikaci SYNOT TIP
Sledování 2 livestreamů současně v aplikaci SYNOT TIP

Sledujte zápasy a vsaďte si!

Vedle sledování jakéhokoliv zápasu si můžete uzavřít kurzovou sázku na svého favorita. Aktuální dění vašich live sázek je možné sledovat přímo na oficiálních stránkách SYNOT TIPu nebo v mobilní aplikaci SYNOT TIPu.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Za registraci získate 300 Kč zdarma a když vložíte 3.000 Kč získate dalších 6.000 Kč.

Betano bonus

800 Kč za registraci + 3.000 Kč bonus

300 Kč + 500 Kč sázka zdarma s kódem: HOKEJ500 + vkladový bonus 3.000 Kč.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Teraz som skúsil cez notebook normálne na ich stránku bet365.com a všetko...
Overovacia appka Bet365
Zdravím všetkých tipérov Toto je podľa mňa brutal analýza.. Budem vďačný...
Liga majstrov - Finále
ak budete postupovať podľa návodu, tak môžete získať na stávky 10 € grátis....
Aktuálne sa rozdáva 10 € zadarmo
Copyright © 2011-2023 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt