Zlín – Slavia Praha ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Zlín – Slavia Praha ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V neděli se představí ve svém zahajovacím zápase ligové sezóny i Slavia, která nastoupí na trávníku Zlína. Slavia bude v zápase jasný favorit na výhru a stejně je i favorit na obhajobu titulu.

Slavia se může plně soustředit na svůj výkon ve Zlíně a do sezóny vstoupit vítězstvím, které se také očekává. Čeká ji také 3. předkolo kvalifikaci Ligy mistrů, ale na svého soupeře si ještě musí počkat. Zajímavé je, že Slavia dosud odehrála pouze jediný přípravný duel s Gliwicemi 1:1, protože přípravu Slavie poznamenaly problémy s covidem v týmu mistra. Očekává se, že ani tenhle problém by neměl být vážnou překážkou ve hře Slavii, v úvodu sezóny. Zlín odehrál v přípravě 5 zápasů a jednou vyhrál, přičemž až 4 duely skončily remízou. Jedním ze soupeřů Zlína v přípravě byl také Slovan Bratislava, se kterým si body rozdělili po remíze 1:1. Zlín skončil v předešlé sezóně až na 14. místě a určitě v té aktuální bude chtít své postavení v tabulce vylepšit, ale soupeř v úvodním kole je nejtěžší překážka v celé lize.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je dominantní ve prospěch mistra. Slavia vyhrála 4 duely a jednou doma vyhrál Zlín, ale jsou to již více než 2 roky. V předešlém domácím zápase doma Zlín podlehl Slavii hrozivě 2:6 a očekávám, že Slávia vyhraje opět a v zápase padnou alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Zlín – Slavia Praha
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 25.07.2021 19:00
Tip: 2 and over 1.5
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.