Žilina - Slovan Bratislava (analýza + tip na zápas)

Žilina - Slovan Bratislava (analýza + tip na zápas)

Zajímavý souboj se odehraje ve skupině o titul. Žilina přivítá doma mistrovský Slovan, který je vedoucím týmem Fortuna ligy. Domácí celek je na pěkném 2. místě se ziskem 48. bodů. Slovan je na 1. místě s počtem bodů 58. Pojďme si tedy rozebrat podstatu tohoto důležitého zápasu.

Žilina hraje v tomto ročníku opravdu dobře a snaží se. Většinu svých soupeřů se jim v této sezoně podařilo zdolat. Aktuálně třeba do konce ligy odehrát už jen 4 zápasy. Znamená to, že ve hře je ještě 12 bodů. Matematika je tedy jednoduchá - Pokud Žilina doma porazí Slovan, zachová si teoretickou šanci na zisk titulu. Pokud zvítězí hosté, zajistí si tak domácí ligový titul v předstihu. Aktuálně má Slovan v domácí lize jednoznačně nejsilnější kádr. Stejně také získané zkušenosti z předešlé sezóny Evropské ligy nelze upřít. Musím zmínit novou akvizici Slovanu, je to Vladimír Weiss, který by měl být pro ligu velkým kvalitativním přínosem. Navíc má Slovan v bráně velkou oporu Dominika Greifa. Nevím, jestli mladíci ze Žiliny dokáží konkurovat kvalitě hostů, i když si myslím, že budou bojovat srdnatě.

Co se týče vzájemných zápasů, navrch má Slovan, který třikrát vyhrál a dvakrát se body dělily. Znamená to, že domácí tým již nějakou dobu čeká na vítězství nad tímto soupeřem. Osobně v tomto měření sil opět více věřím zkušenějším hostům, že potvrdí svou kvalitu a vyhrají. Hrám výhru Slovanu.

Tip na zápas

Zápas: Žilina - Slovan Bratislava
Soutěž:
Fortuna liga - skupina o titul
Čas zápasu: 20.06.2020 18:00
Tip:
2
Kurz: 1.71
Bookmaker:iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

500 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 500 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

zdravím, na to slúži táto sekcia alternatívny link bet365
Zablokovaný účet na Bet365 (nedá sa doň prihlásiť)
J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku