Wolves - Tottenham (analýza + tip na zápas)

Wolves - Tottenham (analýza + tip na zápas)

Další zápas ve kterém vidím možnou vyrovnanou konfrontaci je zápas domácího Wolves, který přivítá Tottenham. Podle kurzů jsou mírný favorit hosté, ale domácí celek vidím jako rovnocenného soupeře.

Domácí tým se po postupu do Premier League hned usadil mezi elitou na pěkném 7. místě v sezóně 2018/2019. V následující sezóně 2019/2020 to bylo opět 7. místo. Aktuálně mu patří 11. místo se ziskem 20 bodů a z předešlých 5-ti duelů třikrát zvítězil a dvakrát prohrál. Tento tým nejednou dokázal potrápit a zdolat i favorizované celky. Aktuálně se však trošku výkonnostně hledá, když nemá stabilní výkony. Příkladem je nedávná domácí výhra 2:1 proti Chelsea a následná prohra 1:2 v podprůměrném Burnley. Forma Tottenhamu aktuálně také není oslnivá. Sérii výher vystřídala série slabých výsledků. Z předešlých 5-ti duelů hosté vyhráli jen jednou, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli. Je však třeba říci, že se setkali se silnými týmy, jako Liverpool, Leicester, Chelsea, či Arsenal. Vyhrát dokázali doma jen nad trápícím se Arsenalem, remizovat s Chelsea a v předešlých dvou kolech prohráli s Liverpoolem a také s Leicesterem.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je vyrovnaná, když oba celky dvakrát vyhráli a jednou se body dělily. Zajímavé je, že v těchto duelech vždy prohrál domácí tým. Myslím si, že tato série by mohla skončit. Optimální formu nemá ani jeden celek, ale zkusím v pěkném kurzu hrát tip, že Wolves vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Wolves - Tottenham
Súťaž: Premier League
Čas zápasu: 27.12.2020 20:15
Tip: Wolves vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 2.29
Bookmaker:Tipsport