Wolves - Sevilla (analýza + tip na zápas)

Wolves - Sevilla (analýza + tip na zápas)

V následujícím čtvrtfinálovém souboji Evropské ligy se v zajímavé konfrontaci setká Wolves a Sevilla. Zápas se opět odehraje na neutrální půdě v Duisburgu. Sevilla zde zvítězila v předchozím kole nad AS Řím 2:0.

Konfrontace dvou silných týmů, kde těžko hledat jasného favorita, i když podle kurzů a zkušeností je jím Sevilla. Wolves skončil v základní K skupině Evropské ligy na 2. místě se ziskem 13 bodů těsně za Bragou. Ve skupině měl ještě Slovan Bratislava a Besiktas, ale ti nezamíchali kartami o postup. Wolves vyřadil v osmifinále Olympiakos, když na jeho trávníku remizoval 1:1, později v domácí odvetě zvítězil těsně 1:0. Řecký celek byl vyrovnaným a zdatným soupeřem, ale nestačilo to. Sevilla je v této soutěži ikonická a v předešlých ročnících se jí v EL neskutečně dařilo. Od ročníku 2005/06 po ročník 2015/16 se ocitla ve finále pětkrát, přičemž vždy vyhrála. Svou základní A skupinu EL vyhrála se ziskem 15 bodů před APOEL, Karabachem a Dudelange. V osmifinále si na neutrální půdě v Duisburgu poradila s AS Řím, přičemž duel ovládla poměrně jasně. V tomto utkání by to mohla být malá výhoda pro španělský tým, který už má tento stadion vyzkoušený.

Co se týče vzájemných zápasů, nenašel jsem žádný vzájemný souboj těchto dvou týmů, takže teď to bude ostrá soutěžní premiéra pro oba celky. Očekává se vyrovnaný duel dvou dobře hrajících týmů, ale neočekává se mnoho branek. Doufám, že uvidíme ofenzivnější fotbal, kterým se oba celky prezentují. Zkusím vsadit na sázku, že oba střelí gól.

Tip na zápas

Zápas: Wolves - Sevilla
Soutěž:
Evropská liga - play-off
Čas zápasu: 11.08.2020 21:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.90
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy