Wolfsburg - Dortmund (analýza + tip na zápas)

Wolfsburg - Dortmund (analýza + tip na zápas)

V německé lize se rozjetý Dortmund představí na stadionu Wolfsburgu. Domácí celek aktuálně nemá vůbec špatnou formu. V tabulce se mu podařilo vyšplhat se o pár pozici výše. Momentálně mu patří 6. místo se ziskem 39 bodů. Dortmund je aktuálně na 2. místě se ziskem bodů 54. Na vedoucí Bayern tak zatím ztrácí 4 body.

Wolfsburg je tým, který nemá špatně poskládané mužstvo, ale hrál pod své možnosti. Podařilo se mu však postoupit ze skupiny Evropské ligy. V předešlých zápasech se posbíral a začal hrát o kus lépe, než tomu bylo na začátku sezóny. V předešlých 5-ti zápasech nenašel přemožitele, když třikrát vyhrál a dvakrát remizoval. Dortmund se dostal do skvělé formy a soupeře válcuje. Předešlých 5 zápasů vyhrál s neskutečným skóre 13:1. Aktuálně se týmu daří střelecky i díky mladému Haalandovi, ale také obrana je těžko překonatelná. Inkasovat jediný gól v 5-ti zápasech je skvělá bilance v tak kvalitní lize, jako je Bundesliga.

Zamýšlel jsem se nad tímto zápasem, zda Dortmund dokáže natáhnout vítěznou šňůru. Vysvětlím proč. Při pohledu na vzájemnou bilanci těchto dvou týmů zjistíme, že Dortmund to na domácí celek umí. S předešlých 5-ti měření sil dokázal Dortmund až čtyřikrát vyhrát - navíc s čistým kontem. Jen jednou se zrodila remíza 0:0. Jak jsem již výše psal, Dortmund je v ohromné formě, co se týče útoku také obrany. Právě pro to budu věřit Dortmundu, že vyhraje a vítěznou sérii ještě natáhne.

Tip na zápas

Zápas: Wolfsburg - Dortmund
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 23.05.2020 15:30
Tip:
2
Kurz: 1.77
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

6.300 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 3.000 Kč. Fortuna vám dá dalších 6.00 Kč na vaše sázky.

Betano bonus

300 Kč zdarma + 3.000 Kč bonus

Sázejte v nové sázkové kanceláři s českou licencí.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

Slovenská recenzia stávkovej kancelárie TIPOS športové stávky + informácie...
ETipos bonus a recenzia
Slovenská recenzia stávkovej kancelárie Niké + informácie o bonuse
Niké bonus a recenzia
Urcite pomoze...
účet u Tipsportu