West Ham – Norwich ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

West Ham – Norwich ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

West Ham přivítá doma trápící se Norwich a zde se očekává jasný triumf domácího mužstva, jelikož West Ham se opět dostal do formy, tak hosté se stále trápí.

West Ham se hodně zlepšil už v předešlé sezóně, ve které zaknihoval pěkné 6. místo a vypadá to, že v této by mohl zopakovat něco podobného. Aktuálně mu patří 5. místo se ziskem 34 bodů a kdyby se vyhne pár zaváháním, mohlo to být ještě lepší. Domácí z předchozích 5-ti duelů remizovali, dvakrát prohráli, ale následně si připsali 2 výhry. V předchozím kole vyhráli 3:2 na trávníku Crystal Palace. Domácí celek by si chtěl senzačně vybojovat účast v LM a kvalitu na to má. Norwich je na dně tabulky a poslední celek ligy se opravdu herně trápí. V sezóně získal jen 10 bodů a táhne sérii 5 proher v řadě, což je velmi nepříjemná situace naznačující možný sestup. Nic však ještě není pro hosty ztraceno, ale v Londýně to asi budou mít těžké, aby bodovali.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je lepší pro domácí klub, který vyhrál třikrát a dvakrát se týmy rozešli s dělbou bodů. Očekávám výhru domácího týmu a myslím, že by to mohl zvládnout i v handicapu, tedy alespoň o 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: West Ham – Norwich
Súťaž:
Premier League
Čas zápasu: 12.01.2022 20:45
Tip:
West Ham HCP (-1.5)
Kurz: 1.84
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.