Wales – Dánsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Wales – Dánsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V úvodním osmifinále turnaje se v Amsterdamu setkají Wales a Dánsko. Kurzy posouvají dále jednoznačně Dánsko, ale já si myslím, že zápas může být dost vyrovnaný.

Oba celky postoupili ze svých skupin z 2. místa, přičemž Wales dokázal získat o bod více než Dánové. Wales ve skupině A obstál a získal 4 body. Úvodem remizoval 1:1 se Švýcarskem, přičemž byl značný outsider zápasu, následně zdolal ve vyrovnaném zápase Turecko 2:0, kde ukázali svou genialitu Bale a Ramsey. V závěrečném utkání skupiny podlehl 0:1v Římě favorizované domácí Itálii. Fotbalistů Dánska zasáhla v úvodním domácím zápase v Kodani velká nepříjemnost, o níž snad každý ví a na psychiku hráčů se to v zápase proti Finsku podepsalo a nešťastně prohráli 0:1. Následně ztratili také duel s Belgií, který favorit ve 2. poločasu otočil na 2:1. V závěrečném utkání skupiny, opět doma v Kodani si vychutnali Rusko 4:1 po skvělém výkonu a ocitli se na 2. místě skupiny s kladným skóre. Dánsko má podle mě větší ofenzivní kvalitu jako Wales a směrem dopředu byli ve skupině aktivnější a nebezpečnější, ale Wales je známý, že umí udeřit a vytěžit z minima maximum.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je mírně lepší pro Dánsko, která třikrát vyhrálo a dvakrát vyhrál Wales. Předešlé 2 zápasy Ligy národů v roce 2018 vyhrálo Dánsko, které je i v tomhle zápase poměrně jasný favorit. Myslím si, že Wales, který hrál dosud velice dobře se snadno nevzdá a souboj zdramatizuje. Očekávám vyrovnaný duel a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Wales – Dánsko
Soutěž:
 EURO – play-off
Čas zápasu: 26.06.2021 18:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.62
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy