Wales – Česko (analýza + tip na zápas)

Wales – Česko (analýza + tip na zápas)

Ve svém třetím vystoupení ve skupině E se Česko představí na horké půdě ve Walesu a do zápasu vstoupí podle sázkových kanceláří jako mírný favorit.

Český tým je podle mě momentálně mimořádně kvalitní a nabírá na síle. Jak jsem již nejednou zmínil, kostru týmu tvoří hráči mistrovské Slavie Praha, která si získává v Evropě postupně větší a větší respekt a úspěšně těží v Evropské lize. Česko na úvod lehce zdolalo 6:2 Estonsko a následně doma remizovalo 1:1 s mimořádně silnou Belgií, která je v žebříčku FIFA na 1. místě. Česko bylo v tomto zápase vyrovnaným soupeřem a nebylo v ničem horší než favorizovaná Belgie. Díky remíze si udrželo 1.místo se čtyřmi body díky lepšímu skóre. Česko z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhrálo, jednou remizovalo a jednou prohrálo. Wales je velice nepříjemný a houževnatý soupeř a nejednou se o tom přesvědčili i silnější země. Ve skupině odehrál pouze jediný duel na půdě Belgie a prohrál 1:3, proto bude chtít v následujícím domácím vystoupení zvítězit. Z předešlých 5-ti duelů má stejnou bilanci jako Česko. Předešlý hrací den měl Wales v kvalifikaci pauzu a termín využil na přípravný duel s Mexikem, který vyhrál 1:0, což je další cenné vítězství.

Oba týmy se potkali třikrát, ale ve všech případech to bylo dávno. V roce 2002 a 2007 se dvakrát zrodila remíza 0:0 a v roce 2006 vyhrálo Česko 2:1. Wales je opravdu nepříjemný soupeř, ale myslím si, že Česko by mohlo najít na tento tým recept povzbuzeno také skvělým výkonem proti Belgii. Zkusím tip, že hosté vyhrají 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Wales – Česko
Soutěž:
Mistrovství světa – Kvalifikace
Čas zápasu: 30.03.2021 20:45
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Česko
Kurz: 1.97
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.