Villarreal – Barcelona ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Villarreal – Barcelona ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V zajímavém duelu se představí Barcelona na trávníku Villarrealu a v tomhle zápase je obtížné hledat favorita. Domácí tým má svou kvalitu, ale v lize se mu nedaří optimálně, podobně jako Barceloně.

Domácí celek po skvělé minulé sezóně, kdy se mu dařilo v LaLize a vyhrál i Evropskou ligu, mu aktuálně patří jen 12. místo se ziskem 16 bodů. Z předešlých 5-ti duelů vyhrál pouze jednou, dvakrát prohrál a dvakrát remizoval. Přes týden doma prohrál 0:2 i druhý zápas ve skupině LM s United a o postup tak bude muset bojovat s nepříjemnou Atalantou. Barcelona je na 7. místě se ziskem kulatých 20 bodů a z předešlých 5-ti duelů také dokázala vyhrát pouze jednou, dvakrát prohrála a dvakrát remizovala. Identická forma, jakou má i její náprotivek, ale Barca v předchozím kole doma zdolala rivala Espanyol 1:0. V LM ale nedokázala doma navzdory převaze zdolat Benficu a remizovala 0:0, což znamená, že postup se jí hodně vzdálil. Na hře Barcelony jsem ale po změně trenéra viděl oživení a zlepšení mladíků, kterým se snaha nedala upřít. Legenda klubu Xavi by mohl být pro Barcelonu na trenérském postu přínosem.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je jasně lepší pro Barcu, které se proti soupeři daří a vyhrála čtyřikrát a jednou se zrodila remíza. Zkusím opět více věřit hostům, ale tipuji opatrnější tip, že Barcelona dokáže vyhrát alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Villarreal – Barcelona
Súťaž:
LaLiga
Čas zápasu: 27.11.2021 21:00
Tip: Barcelona vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.76
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.