Valencia - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Valencia - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Odvetný zápas osmifinále LM čeká také na Valencii, která doma přivítá Atalantu v těžké situaci. Domácí celek totiž prohrál na italské půdě až nečekaně vysoko 1:4. V odvetě to tedy pro Valencii bude velmi těžký úkol postoupit. Jasný favorit na postup jsou pro mě hosté.

Atalanta je momentálně ve skvělé formě a střelecky se jí daří. Nepocítila to jen Valencia ale i některé týmy v domácí lize, například Lecce, které doma dostalo od Atalanty debakl 2:7. Atalante aktuálně patří pěkné 4. místo, a v domácí lize táhne šňůru tří výher v řadě. O víkendu měla nastoupit proti vedoucímu Laziu, ale jejich zápas přeložili kvůli situaci ohledně koronavirusu. Valencia odehrála svůj ligový zápas proti Alaves už pátek, a na jeho trávníku remizovala 1:1. Valencii momentálně patří 7. místo v lize, a zdaleka nepodává tak přesvědčivý výkony, než její soupeř. S predošlých 5-ti zápasů dokázala jen jednou vyhrát, přičemž dvakrát remizovala a dvakrát prohrála.

V předešlém zápase opravdu Atalanta dominovala, když po hodině hry vedla už 4:0. Valencii se mírně podařil výsledek zkorigovat, ale začala hrát, když už byla situace vážná. Valencia potřebuje doma na přímý postup výhru 3:0, a velmi nevěřím, že se jí to podaří. Osobně si myslím, že v tomto souboji má domácí celek potenciál uspět, ale na postup to stačit nebude. Zkusím věřit domácímu týmu, že vyhraje buď první poločas, nebo zápas. Tip je v pěkném kurzu, za pokus to stojí.

Tip na zápas

Zápas: Valencia - Atalanta
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 10.03.2020 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Valencia
Kurz: 2.16
Bookmaker:Tipsport

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy