Valencia - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Valencia - Atalanta (analýza + tip na zápas)

Odvetný zápas osmifinále LM čeká také na Valencii, která doma přivítá Atalantu v těžké situaci. Domácí celek totiž prohrál na italské půdě až nečekaně vysoko 1:4. V odvetě to tedy pro Valencii bude velmi těžký úkol postoupit. Jasný favorit na postup jsou pro mě hosté.

Atalanta je momentálně ve skvělé formě a střelecky se jí daří. Nepocítila to jen Valencia ale i některé týmy v domácí lize, například Lecce, které doma dostalo od Atalanty debakl 2:7. Atalante aktuálně patří pěkné 4. místo, a v domácí lize táhne šňůru tří výher v řadě. O víkendu měla nastoupit proti vedoucímu Laziu, ale jejich zápas přeložili kvůli situaci ohledně koronavirusu. Valencia odehrála svůj ligový zápas proti Alaves už pátek, a na jeho trávníku remizovala 1:1. Valencii momentálně patří 7. místo v lize, a zdaleka nepodává tak přesvědčivý výkony, než její soupeř. S predošlých 5-ti zápasů dokázala jen jednou vyhrát, přičemž dvakrát remizovala a dvakrát prohrála.

V předešlém zápase opravdu Atalanta dominovala, když po hodině hry vedla už 4:0. Valencii se mírně podařil výsledek zkorigovat, ale začala hrát, když už byla situace vážná. Valencia potřebuje doma na přímý postup výhru 3:0, a velmi nevěřím, že se jí to podaří. Osobně si myslím, že v tomto souboji má domácí celek potenciál uspět, ale na postup to stačit nebude. Zkusím věřit domácímu týmu, že vyhraje buď první poločas, nebo zápas. Tip je v pěkném kurzu, za pokus to stojí.

Tip na zápas

Zápas: Valencia - Atalanta
Soutěž:
Liga mistrů - play-off
Čas zápasu: 10.03.2020 21:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Valencia
Kurz: 2.16
Bookmaker:Tipsport