USA – Slovensko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

USA – Slovensko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slovensko se ve čtvrtfinále představí proti výběru USA a bude poměrně jasný outsider na postup. Kurzy nahrávají jednoznačně Američanům, ale mladý tým Slovenska by mohl soupeře potrápit.

Hokejisté Slovenska jsou nejpříjemnějším překvapením turnaje a po osmi letech postoupili do čtvrtfinále. Právě na těchto MS se tomuhle mladému týmu nedávalo mnoho šancí. Slovensko obsadilo ve skupině A 4. místo se ziskem 12 bodů s pasivním skóre 17:22 díky dvěma vysokým prohrám s Českem a Švýcarskem. Vstoupilo do turnaje skvěle, když zdolalo Bělorusko, Británii a nečekaně také Rusko. Následně přišla vysoká prohra se Švýcarskem, po ní se tým semkl a v závěru zápasu porazil Dánsko. Závěrečné 2 zápasy skupiny s favority Slovensko prohrálo – se Švédskem 1:3 a s Českem 3:7. Před klíčovým čtvrtfinálovým utkáním trenér Ramsay šetřil několik opor týmu. Hokejisté USA vyhráli skupinu B se ziskem 18 bodů a skóre 21:8. V základních skupinách tak nasbírali nejvíce bodů ze všech týmů. Prohráli na úvod s Finskem, následně zdolali všechny zbývající týmy v řádném hracím čase – Kanadu, Kazachstán, Lotyšsko, Norsko, Německo a Itálii. Výběr USA dokázal v základní skupině získat o 6 bodů více než Slovensko a zaznamenali i přesvědčivější výsledky.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je lepší ve prospěch výběru USA, který zdolal Slovensko třikrát a dvakrát vyhráli Slováci. Nejpamátnější výhra Slovenska 4:1 je z roku 2019, kdy se konaly MS na Slovensku. Favorit je USA, ale já věřím, že Slováci zabojují a soupeře potrápí. Zkusím tip, že Slovensko neprohraje 1. třetinu.

Tip na zápas

Zápas: USA – Slovensko
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021 – play-off
Čas zápasu: 03.06.2021 15:15
Tip:
1. třetina: Neprohra Slovensko
Kurz: 1.60
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.