USA – Kanada ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

USA – Kanada ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V prvním semifinálovém souboji si zopakují hokejisté USA zápas proti hokejistům Kanady, který se odehrál v základní skupině. Očekávám podstatně vyrovnanější duel jako tomu bylo v prvním zápase.

Oba celky se utkali v úvodu šampionátu ve skupině a Američané zdolali Kanadu hladce 5:1. Semifinálový zápas bude samozřejmě důležitější a dá se očekávat, že tím pádem i vyrovnanější a opatrnější. Hokejisté USA se ve čtvrtfinále představili proti Slovensku a jako jediní potvrdily jasně roli favorita, jelikož Rusko i Švýcarsko vypadli a podle kurzů byly favority na postup do semifinále. Američané v zápase proti Slovákům ukázali kvalitu a vyspělejší hokej a vyhráli jednoznačně 6:1, navíc Slováci v zápase působily místy odevzdaně. Sestava USA je kvalitativně na vyšší úrovni a na ledě se to potvrdilo. Kanada vstoupila do turnaje hrozně a po třech duelech měla na kontě nulu. Nakonec postoupila do čtvrtfinále s ohromnou dávkou štěstí a přispělo k tomu také zaváhání Kazachstánu v posledním zápase skupiny a na postup jí stačilo pouze 10 bodů. S Ruskem odehrála doslova vyrovnaný duel a vyhrála po prodloužení 2:1. Kanada tak dala zapomenout na slabé výkony z úvodu šampionátu. Oba týmy budou před semifinále povzbuzené. Američané si z chuti zastříleli, ale Kanada vyřadila silnější tým a určitě bude chtít prohru Američanům vrátit.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je dost vyrovnaná, třikrát vyhrála USA, z toho jednou po prodloužení a dvakrát vyhrála Kanada. Američané předvedli na turnaji impozantnější výkony a body ztratili pouze jednou. V semifinále se však začíná nanovo a proto čekám vyrovnaný duel. Zkusím tip, že 1. třetina, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: USA – Kanada
Soutěž:
Mistrovství světa v hokeji 2021 - play-off
Čas zápasu: 05.06.2021 13:15
Tip:
Výsledek 1. třetiny nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.90
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.