Union Berlín – Slavia Praha ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Union Berlín – Slavia Praha ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V Evropské konferenční lize se představí Slavia v sousedním Německu a nastoupí na trávníku Union Berlín. Bude to přímý boj o postup ze skupiny, přičemž domácí tým je v zápase favorit.

Ve Skupině E má jistotu postupu zatím Feyenoord, který má na kontě 11 bodů a právě v předchozím zápase získal bod, který velmi zkomplikoval situaci Slavii. Slavia v předchozím kole vedla nad Feyenoordem a soupeř měl červenou kartu, přesto inkasovala v 93. minutě vyrovnávající gól, takže jí patří 2. místo se ziskem 7 bodů. V úvodu skupiny zdolala Union Berlín 3:1, následně prohrála s Feyenoordem 1:2 a také v Haifě 0:1. V odvetě doma zdolala 1:0 Haifu a v předchozím kole doma remizovala s Feyenoordem doma 2:2. Union Berlín se předloni dostal do Bundesligy po dlouhých letech a etabloval se výborně. Dařilo se mu v předešlé sezóně a daří se mu také v té aktuální a hlavně doma je silný. Patří mu 3. místo se ziskem 6 bodů, ale právě se Slavií má horší vzájemný zápas, který v Praze prohrál 1:3. Dvakrát zdolal Haifu – doma 3:0 a venku 1:0 a dvakrát prohrál s Feynoordem - venku 1:3 a doma 1:2. Oba celky se o víkendu naladily v lize vítězně, Slavia vyhrála v Olomouci 1:0 a Union doma zdolal silné Lipsko 2:1.

První zápas vyhrála Slavia doma 3:1 a já věřím, že má na to, aby postoupila, protože jí stačí i bod. V pěkném kurzu zkusím tip, že Slavia dokáže vyhrát alespoň jeden poločas.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Union Berlín – Slavia Praha
Súťaž:
Evropská konferenční liga
Čas zápasu: 09.12.2021 21:00
Tip:
Slavia vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 2.33
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.