Turecko - Maďarsko (analýza + tip na zápas)

Turecko - Maďarsko (analýza + tip na zápas)

V Lize B se v úvodním měření sil představí Turecko doma a přivítá Maďarsko. Poměrně jasným favoritem v tomto zápase je domácí celek, i díky zdařilé kvalifikaci na EURO.

Turecko hraje aktuálně lepší fotbal, jako Maďarsko. V uplynulém ročníku Ligy Národů skončilo sice ve skupině až na 3. místě za Švédskem a Ruskem, ale vynahradili si to úspěchem v kvalifikaci na Evropský šampionát. Skončili na 1. místě a nechali za sebou také top favorita Francii, kterou doma zdolali a venku dokázali uhrát cennou remízu. Maďarsko hrálo v předešlém ročníku Ligu C, ale spolu s Finskem postoupily do Ligy B. Nechali za sebou Řecko a Estonsko. Maďarsku se nepodařilo postoupit na EURO a stejně ani do baráže, kde se dostalo Slovensko. Momentálně se mi líbí hra Turků, kterí jsou aktuálně velmi nebezpečný tým s mnoha kvalitními a zajímavými hráči. Ve skupině se mimochodem setkají kromě Maďarska také s Ruskem a Srbskem.

Vzájemná bilance zápasů těchto týmů je dominantní ve prospěch domácího týmu, který třikrát vyhrál, jednou vyhrálo Maďarsko a jednou se body dělily. Předešlý vzájemný zápas se hrál poměrně dávno, ještě v roce 2013. Jak jsem již vysvětlil důvody, právě proto budu věřit domácímu týmu, že vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Turecko -Maďarsko
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga B
Čas zápasu: 03.09.2020 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 2.00
Bookmaker: iFortuna