Turecko - Maďarsko (analýza + tip na zápas)

Turecko - Maďarsko (analýza + tip na zápas)

V Lize B se v úvodním měření sil představí Turecko doma a přivítá Maďarsko. Poměrně jasným favoritem v tomto zápase je domácí celek, i díky zdařilé kvalifikaci na EURO.

Turecko hraje aktuálně lepší fotbal, jako Maďarsko. V uplynulém ročníku Ligy Národů skončilo sice ve skupině až na 3. místě za Švédskem a Ruskem, ale vynahradili si to úspěchem v kvalifikaci na Evropský šampionát. Skončili na 1. místě a nechali za sebou také top favorita Francii, kterou doma zdolali a venku dokázali uhrát cennou remízu. Maďarsko hrálo v předešlém ročníku Ligu C, ale spolu s Finskem postoupily do Ligy B. Nechali za sebou Řecko a Estonsko. Maďarsku se nepodařilo postoupit na EURO a stejně ani do baráže, kde se dostalo Slovensko. Momentálně se mi líbí hra Turků, kterí jsou aktuálně velmi nebezpečný tým s mnoha kvalitními a zajímavými hráči. Ve skupině se mimochodem setkají kromě Maďarska také s Ruskem a Srbskem.

Vzájemná bilance zápasů těchto týmů je dominantní ve prospěch domácího týmu, který třikrát vyhrál, jednou vyhrálo Maďarsko a jednou se body dělily. Předešlý vzájemný zápas se hrál poměrně dávno, ještě v roce 2013. Jak jsem již vysvětlil důvody, právě proto budu věřit domácímu týmu, že vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Turecko -Maďarsko
Soutěž:
UEFA Liga Národů - Liga B
Čas zápasu: 03.09.2020 20:45
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 2.00
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy