Tottenham - Manchester City (analýza + tip na zápas)

Tottenham - Manchester City (analýza + tip na zápas)

Sobotním šlágrem v Premier League bude souboj, ve kterém Tottenham přivítá doma City. V lepší formě se momentálně nachází domácí celek, ale hosté budou přesto v tomto souboji favoritem na zisk 3 bodů.

Úvod ligy vyšel lépe domácímu celku, který je zatím po odehrání 8 kol na 2. místě se ziskem 17 bodů. Aktuálně tedy ztrácí na vedoucí Leicester jediný bod. Z předešlých 5-ti duelů dokázal Tottenham až čtyřikrát vyhrát a jednou remizoval. Za zmínku stojí impozantní vítězství 6:1 na trávníku United. City v předešlé sezóně neobhájili titul v konkurenčním boji s Liverpoolem, ale rádi by to napravili v aktuálním ročníku. To se jim zatím vůbec nedaří naplňovat, protože zaznamenali velmi nevýrazný start na tak silný hvězdami nabitý tým. City je zatím jen na 10. místě se ziskem 12 bodů, když třikrát vyhráli, třikrát remizovali a jednou prohráli. Za ztráty bodů se dají považovat remízy 1:1 v Leeds a West Hamu. Hosté musí konečně zabrat, aby se v tabulce vyšvihli výše.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou celků je velmi vyrovnaná, když v předešlých 5-ti duelů si každý celek připsal na konto po 2 výhry a jednou se zrodila remíza na půdě City 2:2. City dokázalo na trávníku Tottenhamu naposledy vyhrát před více než 2 roky. I když forma City není nejlepší, zkusím věřit, že v tomto náročném zápase zaberou a zvítězí. Hrám výhru City.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham - Manchester City
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 21.11.2020 18:30
Tip:
2
Kurz: 1.84
Bookmaker: Tipsport

Vložte 200 Kč a získáte 900 Kč + 50 Free spins
  • 300% bonus 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 200 Kč
  • 50 volných toček ve hře FORTUNA:LIGA
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy