Tottenham – Arsenal (analýza + tip na zápas)

Tottenham – Arsenal (analýza + tip na zápas)

Tottenham si po souboji s Chelsea v dalším londýnském derby změří doma síly s Arsenalem. Aktuálně má domácí celek lepší formu a věří se mu víc, takže by měl mít k vítězství blíž, jako hosté.

Domácí tým aktuálně vede Premier League se ziskem 21 bodů. Stejný počet bodů 21 má také druhý Liverpool. V předchozím kole oba aktéři jen remizovali, takže situace v tabulce se nezměnila. Tottenham z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrál a v předchozím kole remizoval na půdě Chelsea 0:0. Tentokrát se představí doma proti svému odvěkému rivalovi Arsenalu. Hosté zatím zaostávají opět hluboko za očekáváním, když jsou jen na 14. místě se ziskem 13 bodů a aktuálně nemají vůbec formu. Z předešlých 5-ti duelů dokázali jen jednou vyhrát, třikrát prohráli a jednou remizovali. Věru je co zlepšovat a hlavně třeba sbírat body, aby se sen o LM a o EL Arsenalu nerozplynul předčasně. Oba celky figurují letos jen v Evropské lize, kde si už předčasně zajistili postup do další fáze soutěže.

Vzájemná bilance těchto 2 celků je poměrně vyrovnaná, když dvakrát se z výhry těšil Tottenham, jednou Arsenal a dvakrát se body dělily. V lize se momentálně jednoznačně více daří domácímu celku a já mu věřím víc, že uspěje v tomto derby. Zkusím však opatrnější tip, že Tottenham vyhraje buď 1. poločas, nebo zápas.

Tip na zápas

Zápas: Tottenham – Arsenal
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu:
06.12.2020 17:30
Tip: Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Tottenham
Kurz:
1.64
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy