Pyramida od Tipsportu je zpátky!! Vyhrajte až 15 milionů korun

Pyramida od Tipsportu je zpátky!! Vyhrajte až 15 milionů korun

Od ledna 2020 Tipsport spustil opět hru Pyramida, která se dá hrát i na pobočkách. Oproti předchozí verzi Pyramidy Tipsport pozměnil pravidla. Celkově systém hry spočívá v tom, že je 10 kol a každé kolo má minimální výšku kurzu, který je třeba uhodnout na jednom tiketu. Pravidla jsou jednoduchá s tím, že pokud neuhodnete, tak v dané pyramidě končíte. Systém uznává předzápasové sázky i live sázky. Pokud využijete na tiketu cashout, tak i takový tiket se započítá, ale pro potřeby Pyramidy se to počítá, jako kdyby ke cashoutem nedošlo. Pro vás je tedy nejpodstatnější to, aby všechny tipy na tiketu byly vítězné (případně vyhodnoceny kurzem 1.00) a zároveň byl dodržen minimální kurz. Kurz se bude počítat bez kursového zvýhodnění (bonifikace) a v případě Extratipu jedná o kurz bez Extratipu.

UpozorněníZ důvodu koronavirus byla doba dokončení pyramidy prodloužena z 30 na 60 dní.

Jaká je minimální sázka do hry Pyramida?

Minimální sázka pro tuto hru je 50 Kč. Maximálně můžete hrát najednou tři Pyramidy, takže za jeden den můžete podat maximálně 3 sázky do hry Pyramida, což celkově znamená sázky v celkové hodnotě 150 Kč (3 x 50 Kč).

Tiket je třeba zařadit do soutěže Pyramida

Když si vytvoříte tiket, dole na tiketu vidíte možnost "soutěž". Zde je třeba zvolit správný typ soutěže a pokud hrajete více Pyramid najednou, tak je třeba myslet i na to, zda jste to nechtěli dát do některé konkrétní.

Tabulka s minimálními kurzy ve hře Pyramida

KoloMinimální kurzKoloMinimální kurz
1. kolo 1.10 6. kolo 6.00
2. kolo 2.00 7. kolo 7.00
3. kolo 3.00 8. kolo 8.00
4. kolo 4.00 9. kolo 9.00
5. kolo 5.00 10. kolo 10.00

Ceny v soutěži Pyramida - začíná se na 15 milionech korun

Najednou je možné hrát až tři Pyramidy. Pokud začnete hrát Pyramidu, tak máte 30 dní na to, abyste tuto konkrétní pyramidu dokončili (z důvodu koronavirus byla 30 denní doba prodloužena dočasně na 60 dní). Z toho vyplývá, že není nutné tipovat každý den. Pokud přejdete přes sedmé kolo, tak získáváte výhru 15.000 Kč. V případě, že se dostanete do desátého kola, které bude vítězné a v daný den bude více vítězů (což je velmi nepravděpodobné), tak se hlavní výhra 15.000.000 Kč rozdělí rovnoměrně. Po tom, jak někdo získá hlavní výhru, se ihned vypíše nová hlavní výhra. Vy takto můžete hrát neustále pyramidu a vaše výhry jsou neomezené (teoreticky je možné vyhrát i dvě hlavní výhry dva dny po sobě).

Všechny potřebné informace najdete i na webu a to po registraciv sekci soutěže, kde vidíte všechny dostupné soutěže včetně jejich pravidel resp. podmínek.

Zeptejte se nebo vyjádřete svůj názor

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma + 50 free spins

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 200 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

bol víkend, tak ak vás neinformujú do utorka, tak treba napísať na podporu.
Problem
Mám účet iba v Českej banke.
Pinnacle výhra
v takomto tvare mi ho zobralo: +421(905)122-443 nič neriešiš iba takto ho...
Pinnacle registracia
Copyright © 2011-2020 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt