Švédsko – Slovensko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Švédsko – Slovensko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Ve druhém vystoupení E skupiny nastoupí Švédsko proti Slovensku. Pro oba celky to bude druhý zápas na turnaji a Švédsko je podle kurzů poměrně jasný favorit na vítězství. Opět nesouhlasím s vysokým kurzem na Slovensko.

Slovensko je lídrem skupiny E se ziskem tří bodů, když nečekaně zdolalo Polsko 2:1. Před zápasem jsem avizoval, že Polsko má přehnaně nízký kurz a takový kvalitativní rozdíl mezi celky nevidím. Slovensko využilo přesilovku po červené kartě Polska a vstřelilo vítězný gól po parádní střele Škriniara po rohovém kopu. Švédsko má sehraný a kompaktní kádr s kvalitní defenzivu, o čemž přesvědčilo také v Seville, kdy nedovolilo favorizovanému Španělsku skórovat a zápas skončil 0:0. Myslím si, že velice cenný bod pro Švédsko, které si navzdory převaze soupeře dokázalo vytvořit 2 gólové šance. Proti Slovensku samozřejmě od Švédska očekávám více útočení, nakolik je to jiný soupeř jako Španělé. Vidím malou možnou výhodu pro Slováky v tomhle měření sil, nakolik se zápas opět hraje v Petrohradě, kde Slovensko odehrálo svůj první vítězný zápas s Polskem. Stadion již mužstvo zná, navíc zde působily na klubové úrovni Mak a Hubočan. Švédsko se navíc muselo přesouvat ze Sevilly do Petrohradu.

Bilance z předešlých 5-ti vzájemných duelů je lepší pro Švédsko, které dvakrát vyhrálo a třikrát se zrodila remíza. Věřím, že Slováci jako outsider opět nezklamou a v této roli se cítí dobře. Určitě mají na to ukrást Švédům alespoň bod a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Švédsko – Slovensko
Soutěž:
EURO
Čas zápasu: 18.06.2021 15:00
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.67
Bookmaker: Tipsport

TOP sázkové kanceláře v ČR a bonusy
Sázková kancelářVstupní bonus + peníze zdarmaZískat bonus
50.000 Kč + 150 Kč zdarma Registrovat se
600 Kč + 300 Kč zdarma Registrovat se
2.000 Kč + 200 Kč zdarma Registrovat se
5.000 Kč + 500 Kč zdarma Registrovat se
10.000 Kč + 500 + 500 Kč zdarma Registrovat se

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy