Stuttgart – Bayern ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Stuttgart – Bayern ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V 16. kole Bundesligy přivítá Stuttgart doma favorizovaný Bayern. Domácí celek se nachází nad pásmem sestupu, přičemž Bayern vede tabulku a podle toho by měl mít zápas průběh.

Domácí celek nedávno přetrhl černou sérii a konečně začal sbírat více bodů a trochu v tabulce vystoupil nahoru. Stuttgart je zatím jen na 15. místě se ziskem 17 bodů a z předchozích 5-ti duelů dvakrát prohrál, ale následně přišla remíza a 2 výhry. V předchozím kole Stuttgart dokázal vyhrát na trávníku ambiciózního Wolfsburgu 2:0 a taková výhra by ho opět mohla povzbudit víc a dodat mu potřebné sebevědomí, aby se odlepil od spodku tabulky. Bude to mít ale obtížné, protože Bayern je lídrem ligy a má na kontě 37 bodů, přičemž na druhý Dortmund má náskok 6 bodů. Bayern jak už to bývá zvykem nepřehrává a běžně táhne sérii výher a není tomu jinak ani teď. Z předešlých 5-ti duelů přece jen jednou prohrál - nečekaně 1:2 v Augsburgu, ale od té doby opět třikrát zvítězil. Navíc v Lize mistrů doma pohodlně zdolal 3:0 Barcelonu.

Vzájemná bilance z předchozích 5-ti duelů je jasně lepší pro Bayern, který čtyřikrát vyhrál a jednou se z výhry těšil Stuttgart. Jelikož jsou kurzy na hosty opět malé, tak zkusím tip, že Bayern vstřelí gól v obou poločasech.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Stuttgart – Bayern
Súťaž:
Bundesliga
Čas zápasu: 14.12.2021 18:30
Tip:
Bayern dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.60
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.