Southampton - Arsenal (analýza + tip na zápas)

Southampton - Arsenal (analýza + tip na zápas)

V 20. kole anglické Premier League se odehraje souboj sousedů v tabulce. Arsenal se představí na trávníku Southamptonu a mělo by se jednat o zajímavý a hlavně vyrovnaný zápas.

Arsenal je zatím na 11. místě se ziskem 27 bodů. Tohle umístění stále není to, co se od tohoto celku očekává, ale pozitivní je, že tým má aktuálně dobrou formu. Není to dávno, co Arsenal okupoval podstatně nižší příčky, ale po ostré kritice veřejnosti se tým zmobilizoval a začal vyhrávat. Z předešlých 5-ti duelů si připsal na konto 4 výhry a jednou doma remizoval. Arsenal musí nadále sbírat body a stoupat nahoru, pokud si chce zahrát Ligu mistrů, nebo alespoň Evropskou ligu, přičemž k těmto pozicím není moc vzdálený. Southampton patří jednoznačně k tomu kvalitnějšímu, co liga nabízí. Týmu se však dařilo i lépe a právě momentální ne nejlepší série způsobila pád v tabulce. Domácí tým je průběžně na 10. místě, tedy v polovině se ziskem 27 bodů. Před Arsenalem má 2 body náskok a z předešlých 5-ti duelů vyhrál jen jednou, dvakrát remizoval a dvakrát prohrál. Aktuálně má domácí celek také marodku v týmu, přičemž Arsenal by měl hrát v plné síle.

Vzájemná bilance soubojů těchto dvou týmů je poměrně vyrovnaná, ale trošku lépe je na tom Arsenal, který dvakrát zvítězil. Jednou vyhrál také Southampton a dvakrát se body dělily. Momentálně má však lepší formu Arsenal a proto zkusím tip, že vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Southampton - Arsenal
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 26.01.2021 21:15
Tip:
Arsenal vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.65
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.