Slovensko - Malta (analýza + tip na zápas)

Slovensko - Malta (analýza + tip na zápas)

Ve skupině H přivítá také ve svém druhém zápase Slovensko doma Maltu a domácí celek nemůže pomýšlet na nic jiného, jen na výhru. Zejména po zkaženém zápase na Kypru.

Slovensko na úvod jenom remizovalo na Kypru 0:0 a nepotvrdilo roli favorita. Citelná byla absence Hamšíka ve středu pole a také Lobotky. Herní projev byl slabý snad po všech stránkách a směrem dopředu toho bylo opravdu málo. Škoda neproměněné šanci v závěru nastaveného času. Třeba objektivně říci, že Kypr měl více příležitostí a tým podržel brankář Dúbravka. V zápase s Maltou zřejmě nebudou k dispozici hráči z Bundesligy - Duda, Pekarík a Bénes, což je další ztráta. Slovensko z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrálo, dvakrát prohrálo a jednou remizovalo, takže se bude chtít opět naladit vítězně v tomto měření sil proti outsiderovi. Malta na úvod doma prohrála 1:3 s Ruskem a s Kyprem by měly být nejslabšími celky skupiny. Z předešlých 5-ti duelů třikrát vyhráli, jednou remizovali a jednou prohráli, takže aktuálně se jim daří o něco lépe, než domácímu týmu.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů vyznívá jasně lépe ve prospěch domácího týmu, který vyhrál všech 5 duelů. V tomto zápase nemohou domácí ztratit ani bod a musí vyhrát. Věřím, že do zápasu vstoupí nabuzení a poučení z předešlého zápasu. Zkusím tip v lepším kurzu, že Slovensko dá gól v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Slovensko - Malta
Soutěž:
Mistrovství světa - Kvalifikace
Čas zápasu: 27.03.2021 20:45
Tip:
1. tým dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz: 1.72
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.