Slovan Bratislava – Shamrock Rovers ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slovan Bratislava – Shamrock Rovers ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Startuje kvalifikace Ligy mistrů a první překážkou na cestě bude pro Bratislavský Slovan celek z Irska, kterým je Shamrock Rovers. Slovenský tým je jasným favoritem na postup do další fáze.

Slovan obhájil domácí titul a po špatném výkonnostním období, které bylo podrobeno masivní kritice veřejnosti se týmu ujal někdejší úspěšný trenér Weiss, který nedávno skončil při Gruzínské reprezentaci. V Minulosti slavil úspěch s Petržalkou v Lize mistrů a s národním týmem Slovenska na MS 2010 v JAR. Slovan má tedy nejvyšší ambice z domácích klubů a před novou sezónou se s klubem muselo rozloučit několik hráčů, jejichž nahradili zajímavé nové posily. Právě to deklaroval Weiss, nakolik v kabině nebyl pořádek a někteří hráči si nevěděli vážit, co pro ně klub dělá a jejich přístup nebyl profesionální. Zkušenosti a respekt na lavičce Slovanu aktuálně je, uvidíme jak se to přenese do týmu v následující sezóně, protože očekávání jsou velké. Shamrock je mistr Irska a aktuálně mu patří 1. místo se ziskem 38 bodů, o které se ale dělí se Sligo Rovers. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval a jednou prohrál, takže forma týmu je dost kolísavá. Slovan dosud v přípravě třikrát vyhrál, když zdolal Kapfenberg 4:1, Orenburg 1:0, Admiru 4:0 a jednou remizoval se Zlínem 1:1.

Kluby se v minulosti nikdy nesetkali, ale favorit v domácím zápase je jednoznačně Slovan. Kvalita je na straně domácího týmu a v případě neúspěchu zde výmluvy neobstojí. Tipuji výhru Slovanu a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slovan Bratislava – Shamrock Rovers
Súťaž:
Liga mistrů - kvalifikace
Čas zápasu: 07.07.2021 18:30
Tip: 1 and over 1.5
Kurz: 1.77
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy