Slavia Praha – Sigma Olomouc ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Slavia Praha – Sigma Olomouc ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V sobotu se doma představí v roli jasného favorita také městský rival Sparty, kterým je Slavia a přivítá Olomouc. Stejně i zde se očekává triumf domácího mužstva.

Oba pražské top kluby aktuálně bojují o účast v LM, rozdíl je v tom, že Sparta musela hrát jedno předkole navíc, zatímco Slavia začala až v tom třetím. Aktuálně však oba celky prohráli stejně 0:2. Sparta doma s Monakem a Slavia trošku nečekaně v Budapešti s Ferencvárosem, ačkoli byla aktivnějším týmem. Právě po zápase s Olomoucí čeká na Slavii důležitá odveta proti maďarskému mistrovi. V domácí lize Slavia na úvod vyhrála 1:0 ve Zlíně a následně 3:1 v Teplicích. Poprvé se představí v sezóně na domácím trávníku opět v roli favorita. Olomouc loni skončil na 9. místě a aktuálně mu patří 7. místo se ziskem 3 bodů. Úvodem prohrál po houževnatém výkonu na trávníku Sparty 2:3 a následně doma zdolal stejným výsledkem Pardubice. Olomouci se zatím daří střílet góly, ale dost také inkasuje, co musí zlepšit, protože ho momentálně čeká velká zkouška i v obraně.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je podstatně lepší pro domácí tým, který čtyřikrát vyhrál a jednou se body dělily. Olomouc dokázal v předešlých 5-ti duelech Slavii vstřelit pouze jediný gól. Věřím opět kvalitě Slavii, takže tipuji 1 a v zápase by mohly padnout alespoň 3 góly, jelikož dosavadní zápasy obou týmů přinesly dost gólů.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Slavia Praha – Sigma Olomouc
Súťaž:
1. Liga
Čas zápasu: 07.08.2021 19:00
Tip:
1 and over 2.5
Kurz: 1.79
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.