Sheffield Utd - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Sheffield Utd - Liverpool (analýza + tip na zápas)

V Premier League přivítá poslední celek ligy Sheffield doma Liverpool, který se aktuálně trápí, přesto by se měl ukázat jednoznačný rozdíl v kvalitě a hosté by měli vyhrát s přehledem.

Liverpool je aktuálně pouze na 6. místě, které není moc lichotivé ve srovnání s tím, kde se o tomto čase nacházel v předešlé sezóně. Aktuálně má jen 40 bodů a na vedoucí City ztrácí 19 bodů, což je síla. Například i West Ham má o 5 bodů více než Liverpool. Hosté 4 předešlé duely v lize prohráli a v předchozím kole určitě nepotěšila ani domácí prohra 0:2 s městským rivalem Evertonem, který na Anfield vyhrál po velmi dlouhé době. Liverpool musí sbírat body a to nutně, aby si v příští sezoně vůbec zahrál Ligu mistrů, protože konkurence nespí a aktuálně je v lepší formě. Sheffield loni postoupil do Premier League a počínal si nad očekávání dobře, ale tato sezóna je noční můrou a dovolím si tvrdit, že domácí tým zřejmě sestoupí. Poslední 20. místo a zisk pouze 11 bodů je velmi chudá vizitka. Domácí celek z předešlých 5-ti duelů 4 prohrál a jednou vyhrál.

Ve vzájemné bilanci z předešlých 5-ti duelů má jasně navrch Liverpool, který čtyřikrát vyhrál a jednou se zrodila remíza. Oboum celkem se nedaří, ale porovnávat je nemůžeme. Ideální soupeř pro Liverpool na opětovné nastartování a možnost dostat se na vítěznou vlnu. Neočekává se nic jiného, jen výhra hostů a zkusím tip v handicapu, že Liverpool vyhraje alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Sheffield Utd - Liverpool
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 28.02.2021 20:15
Tip:
Liverpool HCP (-1.5)
Kurz: 2.10
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy