Sheffield Utd - Liverpool (analýza + tip na zápas)

Sheffield Utd - Liverpool (analýza + tip na zápas)

V Premier League přivítá poslední celek ligy Sheffield doma Liverpool, který se aktuálně trápí, přesto by se měl ukázat jednoznačný rozdíl v kvalitě a hosté by měli vyhrát s přehledem.

Liverpool je aktuálně pouze na 6. místě, které není moc lichotivé ve srovnání s tím, kde se o tomto čase nacházel v předešlé sezóně. Aktuálně má jen 40 bodů a na vedoucí City ztrácí 19 bodů, což je síla. Například i West Ham má o 5 bodů více než Liverpool. Hosté 4 předešlé duely v lize prohráli a v předchozím kole určitě nepotěšila ani domácí prohra 0:2 s městským rivalem Evertonem, který na Anfield vyhrál po velmi dlouhé době. Liverpool musí sbírat body a to nutně, aby si v příští sezoně vůbec zahrál Ligu mistrů, protože konkurence nespí a aktuálně je v lepší formě. Sheffield loni postoupil do Premier League a počínal si nad očekávání dobře, ale tato sezóna je noční můrou a dovolím si tvrdit, že domácí tým zřejmě sestoupí. Poslední 20. místo a zisk pouze 11 bodů je velmi chudá vizitka. Domácí celek z předešlých 5-ti duelů 4 prohrál a jednou vyhrál.

Ve vzájemné bilanci z předešlých 5-ti duelů má jasně navrch Liverpool, který čtyřikrát vyhrál a jednou se zrodila remíza. Oboum celkem se nedaří, ale porovnávat je nemůžeme. Ideální soupeř pro Liverpool na opětovné nastartování a možnost dostat se na vítěznou vlnu. Neočekává se nic jiného, jen výhra hostů a zkusím tip v handicapu, že Liverpool vyhraje alespoň o 2 branky.

Tip na zápas

Zápas: Sheffield Utd - Liverpool
Soutěž:
Premier League
Čas zápasu: 28.02.2021 20:15
Tip:
Liverpool HCP (-1.5)
Kurz: 2.10
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.