Sevilla – Real Madrid (analýza + tip na zápas)

Sevilla – Real Madrid (analýza + tip na zápas)

Zajímavou konfrontaci by měl nabídnout také souboj ve kterém Sevilla doma přivítá Real. Domácí celek má aktuálně lepší formu, než mají hosté. Kurzy v souboji jsou však vyrovnané a těžko zde hledat favorita.

Jedná se o souboj tabulkových sousedů. Domácí tým je zatím na 5. místě se ziskem 16 bodů. Z předešlých 5-ti duelů dokázal dvakrát přehrát a následně třikrát po sobě zvítězil. Před tímto zápasem se ještě představí v domácím souboji LM, kde přivítá Chelsea a bude to zápas o prvenství ve skupině. Sevilla má však už postup jistý. Tak jak se domácímu týmu v lize daří, tak hosté s formou jdou dolů. V předešlých 5-ti utkáních dokázal Real dvakrát vyhrát, dvakrát prohrál a jednou remizoval. Z předešlých 3 duelů získal jen jediný bod a v předchozím kole doma prohrál 0:2 s Alaves, což je tragický výsledek. V zápase LM prohrál stejně 0:2 na trávníku Šachtaru, takže postup nemá stále jistý a bude v napětí do posledního kola. Podle výsledků jasně vidět, že aktuálně se Real trápí a v Seville to bude podle mě mít dost náročné.

Bilance vzájemných zápasů je mírně lepší pro Real, který třikrát vyhrál a dvakrát vyhrála Sevilla. Real dokázat bodovat naplno v předešlých 3 zápasech, ale aktuálně se přikláním na stranu domácího týmu, který mi přijde uvolněnější a lepší. Proto zkusím tip, že domácí celek dokáže vyhrát alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Sevilla – Real Madrid
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 05.12.2020 16:15
Tip: 1. tým vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz:
1.78
Bookmaker: iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.