Sevilla - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Zjistěte jak sledovat live stream živě Sevilla - Barcelona. Zápasy nemusíte sledovat jen v televizi, ale i přes online přenos. K zápasu přinášíme i analýzu a tip na zápas.

Sevilla - Barcelona (analýza + tip na zápas)

V úvodním semifinálovém zápase Španělského královského poháru se setkají domácí Sevilla proti Barceloně. Půjde o zápas dvou týmů, které táhnou pěknou vítěznou sérii.

Ve druhém semifinále se mimochodem setká Levante s Bilbaem, které ve finále Superpoháru zdolalo právě Barcelonu. Pokud by se opět střetli ve finále, byla by to jejich již čtvrtá konfrontace v krátkém časovém horizontu. Nepředbíhejme, Barcelona musí na své cestě zdolat mimořádně těžkou překážku, kterou je Sevilla. Nechce se mi rozepisovat jednotlivou cestu obou týmů v této soutěži až do semifinále. Sevilla musela nastoupit již v 1. kole, následně absolvovat 2. kolo a pak se dostala do šestnásťfinále, přičemž Barcelona startovala nasazena přímo v šestnásťfinále. Sevilla vyhrála v lize a v poháru 7 duelů v řadě, což je opravdu velmi dobrá bilance. Když se podíváme ještě více do minulosti, tak Sevilla ze 17-ti duelů 15 vyhrála, dvakrát remizovala a jen jednou prohrála s velmi silným Atléticem na jeho stadionu. Stydět se nemusí ani Barcelona, která se herně vzpamatovala a zlepšila se. Aktuálně táhne šňůru 5 výher v řadě a z 15-ti duelů prohrála jen jednou v prodloužení ve zmiňovaném finále Superpoháru s Bilbaem 2:3 a dvakrát remizovala.

Bilance předešlých vzájemných duelů těchto celků je lepší ve prospěch Barcelony, která třikrát zvítězila, ale předešlé 2 duely skončily remízou. Domácí celek Barcelonu zdolal přesně před dvěma lety. Oběma týmům se střelecky daří, jsou ofenzivní a já zkusím proto tip, že oba dají gól a v zápase dohromady padnou alespoň 3 góly a více.

Tip na zápas

Zápas: Sevilla - Barcelona
Soutěž:
Copa del Rey
Čas zápasu: 10.02.2021 21:00
Tip:
Oba týmy dají gól a over 2.5: Ano
Kurz: 1.92
Bookmaker:iFortuna

Live stream Sevilla – Barcelona (zdarma)Chcete sledovat zápas v přímém přenosu přes PC nebo na vašem mobilu bez reklam a zdarma? Stačí se registrovat a prvních 7 dní je TV zcela zdarma (pak je třeba vsadit 30 Kč za měsíc) a můžete nadále sledovat TV přenosy živě ze všetkých nejlepších fotbalových lig jako Serie A, La Liga nebo Bundesliga.

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy