Sevilla - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Sevilla - Barcelona (analýza + tip na zápas)

Nejzajímavějším zápasem 25. kola španělské LaLigy bude souboj, ve kterém Sevilla doma přivítá Barcelonu a tyto týmy na sebe po krátkém čase opět narazí. Navíc se jedná o souboj sousedů v tabulce.

Sevilla je průběžně na 3. místě se ziskem 48 bodů a domácímu týmu se momentálně daří, přičemž vyhrál 6 ligových duelů v řadě. Narušení této skvělé formy způsobil osmifinálový domácí duel proti Dortmundu, který doma Sevilla nezvládla a prohrála 2:3, což je před odvetou špatný výsledek. Následně však dokázala v lize zvítězit na trávníku Osasuny 2:0. Barcelona v době psaní této analýzy byla na 4. místě se ziskem 47 bodů, ale ještě ji čekal večerní duel proti Elche, kde se nepředpokládalo zaváhání favorita. Barcelona jinak táhla také skvělou sérii 7 výher v řadě, ale tu nedávno prolomil Cadiz, který nečekaně remizoval na Nou Campu 1:1. Tento výkyv měl asi na svědomí osmifinálový domácí duel proti PSG, který Barcelona prohrála nečekaně hladce 1:4 a před odvetou už nemá velkou naději na postup. Bez ohledu jak skončí souboj s Elche, který Barcelonu čeká před Sevillou, to bude souboj sousedů v tabulce a zřejmě i vyrovnaný duel. Oba celky se setkali nedávnov poháru, nyní se setkají v lize a pak opět v odvetě poháru, takže to budou 3 konfrontace v krátkém čase.

Bilance z předešlých vzájemných 5-ti zápasů vyznívá o něco lépe pro hosty, kteří dvakrát vyhráli, dvakrát se body dělily a v nedávném semifinálovém duelu Copa del Rey vyhrála Sevilla doma 2:0. Očekávám vyrovnaný zápas a proto zkusím tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: Sevilla - Barcelona
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 27.02.2021 16:15
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.77
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy