Servette - Ružomberok (analýza + tip na zápas)

Servette - Ružomberok (analýza + tip na zápas)

Všichni tři zástupci ze Slovenska se v kvalifikaci Evropské ligy představí venku. Jedním z nich je také Ružomberok, který se představí v Ženevě. Domácí tým je poměrně jasným favoritem podle kurzů.

Švýcarský tým se v předešlém ročníku umístil na 4. místě domácí ligy a patřil k tomu lepšímu. Aktuálně se domácí liga ještě hrát nezačala, tak Servette hrála 2 přátelské zápasy, které dokázala vyhrát ze skóre 10:1. Ružomberok už zařezává v domácí lize, kde stihl odehrát 4 kola a patří mu průběžné 9. místo. Na vítězství zatím stále čeká, když třikrát remizoval a jednou prohrál. Při tom určitě patří k týmům, které mají ambice hrát v první polovině tabulky. Kvalita domácího celku je jednoznačně papírově vyšší a stejně samotná hodnota hráčů. Myslím si, že domácí tým je v tomto okamžiku i v lepší formě, navíc při udání kurzu sehrálo fakt hlavně domácí prostředí. Navíc se hraje pouze tento 1 zápas, který rozhodne o postupu, jako všude jinde.

Rovněž v tomto případě se jedná o první duel těchto celků, které předtím na sebe nenarazili. Jak jsem již psal výše důvody, budu věřit domácímu týmu, který by doma měl potvrdit roli favorita a postoupit do další fáze kvalifikace. Hraju domácích.

Tip na zápas

Zápas: Servette - Ružomberok
Súťaž: Evropská liga - kvalifikace
Čas zápasu: 27.08.2020 20:15
Tip:
1
Kurz: 1.5
Bookmaker: iFortuna