Servette - Ružomberok (analýza + tip na zápas)

Servette - Ružomberok (analýza + tip na zápas)

Všichni tři zástupci ze Slovenska se v kvalifikaci Evropské ligy představí venku. Jedním z nich je také Ružomberok, který se představí v Ženevě. Domácí tým je poměrně jasným favoritem podle kurzů.

Švýcarský tým se v předešlém ročníku umístil na 4. místě domácí ligy a patřil k tomu lepšímu. Aktuálně se domácí liga ještě hrát nezačala, tak Servette hrála 2 přátelské zápasy, které dokázala vyhrát ze skóre 10:1. Ružomberok už zařezává v domácí lize, kde stihl odehrát 4 kola a patří mu průběžné 9. místo. Na vítězství zatím stále čeká, když třikrát remizoval a jednou prohrál. Při tom určitě patří k týmům, které mají ambice hrát v první polovině tabulky. Kvalita domácího celku je jednoznačně papírově vyšší a stejně samotná hodnota hráčů. Myslím si, že domácí tým je v tomto okamžiku i v lepší formě, navíc při udání kurzu sehrálo fakt hlavně domácí prostředí. Navíc se hraje pouze tento 1 zápas, který rozhodne o postupu, jako všude jinde.

Rovněž v tomto případě se jedná o první duel těchto celků, které předtím na sebe nenarazili. Jak jsem již psal výše důvody, budu věřit domácímu týmu, který by doma měl potvrdit roli favorita a postoupit do další fáze kvalifikace. Hraju domácích.

Tip na zápas

Zápas: Servette - Ružomberok
Súťaž: Evropská liga - kvalifikace
Čas zápasu: 27.08.2020 20:15
Tip:
1
Kurz: 1.5
Bookmaker: iFortuna

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy