Sassuolo - Udinese (analýza + tip na zápas)

Sassuolo - Udinese (analýza + tip na zápas)

V závěrečném kole Serie A přivítá Sasuolo doma Udinese. Domácímu celku patří 8. místo se ziskem 51 bodů. Hosté jsou na 14. místě se ziskem 42 bodů. Tento zápas bude pro oba týmy rozlučkový, nakolik ani jednomu týmu už o nic nejde.

Sassuolo dokázalo v druhé části sezony hrát velmi dobře a bylo příjemným překvapením ligy. Ačkoliv předešlé zápasy tomu nenasvědčují, tak nedávno táhly sympatickou vítěznou šňůru. Z předešlých 5ti duelů dokázali vyhrát jen jednou, dvakrát prohráli a dvakrát remizovali. Je však třeba podotknout, že ztráty bodů přišli proti silným soupeřům. Prohra s Neapolí a AC Milánem se prominout dají. Za povšimnutí stojí i domácí remíza 3:3 proti mistrovskému Juventusu. Domácí tým si v předchozím kole poradil doma s Janovem 5:0, takže by měl mít střeleckou formu. Zdolat Juventus se však podařilo v důležitém souboji také Udinese. Možná si Juventus jen chtěl nechat oslavy titulu na doma, ale každopádně Udinese potřebovalo tuto výhru jako sůl na definitivní záchranu v 1. lize. Hosté z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhráli, dvakrát prohráli a jednou remizovali.

Vzájemná bilance zápasů těchto dvou týmů je mírně lepší ve prospěch hostí, kteří dvakrát vyhráli, dvakrát se body dělily a jednou vyhrálo Sassuolo. V lepší herní pohodě mi přijde domácí tým, který se mi líbí na konci ligy více. Zkusím proto věřit domácímu týmu, že uspěje a vyhraje. Hrám jednotku.

Tip na zápas

Zápas: Sassuolo - Udinese
Súťaž: Serie A
Čas zápasu: 02.08.2020 20:45
Tip:
1
Kurz:
Bookmaker: iFortuna