Real Madrid - Eibar (analýza + tip na zápas)

Real Madrid - Eibar (analýza + tip na zápas)

V LaLige přivítá doma favorit zápasu Real Madrid hostující Eibar. Domácí tým bude jasným adeptem na zisk povinných 3 bodů v domácím prostředí. Aktuálně Real okupuje 2. místo se ziskem 56 bodů. Eibar je na 16. místě se ziskem 27 bodů.

Real musí nutně zvítězit, pokud si nechce udělat zbytečné problémy v boji o titul s Barcelonou. Momentálně netáhne příznivou šňůru výsledků. Z předešlých 5-ti duelů dokázal dvakrát vyhrát, dvakrát přehrát a jednou remizoval. Zajímavostí je, že v této negativní šňůře svítí právě domácí výhra 2:0 nad Barcelonou. Před tím Real prohrál překvapivě 0:1 v Levante. Po vítězství nad Barcelonou opět nenavázal na tento triumf, když prohrál 1:2 v nevýrazném Betisu. Nyní přichází soupeř, který se nenachází v dobré formě. Eibar z předešlých 5-ti duelů až čtyřikrát prohrál a jen jednou vyhrál. Od sestupových příček ho dělí pouze 2 body.

Ve vzájemných zápasech má jasně navrch Real, který až čtyřikrát vyhrál. Jednou předloni se podařilo doma vyhrát také Eibar nečekaně vysoko 3:0. Takový výsledek si domácí velkoklub určitě nepřipouští. Myslím si, že Real doma půjde za vítězstvím od úvodu. Nic jiného mu ani nezbývá, protože levné zaváhání v této fázi se může trpce vymstít ztrátou titulu. Hraju tip, že Real vyhraje 1. poločas a také zápas.

Tip na zápas

Zápas: Real Madrid - Eibar
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 14.06.2020 19:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu a výsledek zápasu: Real Madrid a Real Madrid
Kurz:
1.70
Bookmaker:Tipsport