Real Madrid – Ath. Bilbao (analýza + tip na zápas)

Real Madrid – Ath. Bilbao (analýza + tip na zápas)

Zajímavý souboj může nabídnout zápas LaLigy, ve kterém Real doma přivítá Bilbao. Domácí celek se pomalu rozbíhá, takže by mohl doma opět získat očekávané 3 body.

Realu patří zatím 3. místo se ziskem 23 bodů, když z předešlých 5-ti duelů dvakrát vyhrál, dvakrát prohrál a jednou remizoval. Na vedoucí Atletico ztrácí zatím 3 body. Podstatné ale je, že špatnou sérii vystřídala ta dobrá a aktuálně vyhrál dvakrát po sobě v domácí lize a jednou v LM v důležitém souboji o postup. V předchozím kole navíc doma v městském derby zdolal svého rivala Atletico 2:0 a ukončil tak jeho dlouhou vítěznou sérii. Tento výsledek by měl domácí celek opět více nakopnout směrem dopředu. Bilbao je na 11. místě se ziskem 14 bodů a aktuálně neprožívá nejlepší časy, co se formy týče. Z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohrálo, dvakrát remizovalo a jednou vyhrálo doma nad Betisem 4:0. Hosté mají určitě dobrý tým, aby mohli pomýšlet i na vyšší příčky, než je střed tabulky.

Z předešlých 5-ti duelů dokázal vyhrát dvakrát Real a třikrát se body dělily. Domácí celek nemá proti Bilbau obzvlášť výjimečnou produktivitu a nezvykl mu nastřílet ani mnoho gólů, až na výjimku jednoho vítězství 3:0. V momentální formě budu věřit domácímu týmu, že vyhraje a v zápase by mohly padnout alespoň 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: Real Madrid – Ath. Bilbao
Soutěž:
LaLiga
Čas zápasu: 15.12.2020 22:00
Tip:
1 and over 1.5
Kurz: 1.72
Bookmaker: iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy