RB Lipsko - Dortmund (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko - Dortmund (analýza + tip na zápas)

Šlágrem 15. kola německé Bundesligy bude zápas ve kterém Lipsko přivítá Dortmund. Domácí jsou v zápase uvádění jako mírný favorit i navzdory několika absencím v kádru.

Domácímu týmu zatím patří 2. místo se ziskem 31 bodů a ztrácí 2 body na vedoucí Bayern. Z předešlých 5-ti duelů Lipsko dvakrát remizovalo a třikrát vyhrálo. Jediný výsledek, který se Lipsku dá vytknout, je domácí remíza 0:0 s nevýrazným Kolínem. Jinak hraje domácí celek velmi dobře, svědčí o tom i remíza na trávníku Bayernu 3:3, kde nejenže neprohráli, ale třikrát skórovali proti aktuálně nejlepšímu týmu světa. Dortmund je zatím až na 4. městě se ziskem 25 bodů. Forma Dortmundu je na můj vkus velmi kolísavá a nevyzpytatelná, vždyť v předešlých 5-ti duelech dvakrát prohráli, dvakrát vyhráli a jednou remizovali. Zbytečné body zatím poztráceli častěji než domácí tým, například domácí vysoká prohra 1:5 proti Stuttgartu byla řádně přes čáru. V předchozím kole Dortmund doma zdolal dobře hrající Wolfsburg 2:0 a mohlo by to přinést opětovné zkoncentrování.

Vzájemná bilance soubojů těchto 2 týmů je lepší ve prospěch hostí, kteří třikrát vyhráli a dvakrát se body dělily. Domácí tým čeká na výhru proti svému konkurentovi už skoro 2 roky. Já osobně očekávám vyrovnaný zápas dvou kvalitních celků. Zkusím proto tip, že 1. poločas, nebo zápas skončí remízou.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko - Dortmund
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 09.01.2021 18:30
Tip:
Výsledek 1. poločasu nebo zápasu: Remíza
Kurz: 1.76
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.