RB Lipsko - Brémy (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko - Brémy (analýza + tip na zápas)

Favorit z Lipska doma přivítá Brémy. Tento zápas by domácí celek měl jasně zvládnout a převýšit svého soupeře po všech herních stránkách. Jiný scénář, než 3 povinné body se neočekává.

Lipsku zatím v tabulce Bundesligy patří 3. místo se ziskem 21 bodů. Na vedoucí Bayern tak ztrácí jen 2 body. V předchozím kole Lipsko podalo skvělý výkon, když v Mnichově dokázalo držet krok s domácím favoritem a uhráli remízu 3:3. Lipsko ukázalo bojovnost a velkou kvalitu. Osobně jsem očekával, že Bayern, který už měl zajištěn postup v Lize mistrů o gól vyhraje, nakolik Lipsko čekal těžký a důležitý souboj o postup proti United. Mimochodem Lipsko zvládlo také tento souboj, když vedlo v zápase už pohodlně 3:0, United sice zdramatizoval závěr, ale Lipsko vyhrálo 3:2. Tyto 2 zápasy jasně ukázaly, že domácí celek má velkou sílu a když chce umí potrápit i nejlepší týmy v Evropě. Brémy jsou aktuálně na 13. místě se ziskem 11 bodů a už 7 zápasů nezažili chuť výhry, když pětkrát po sobě remizovali a v předešlých duelech zaznamenali 2 prohry. Fotbal je nevyzpytatelný, ale neočekávám, že právě Brémy by měly Lipsku v této formě udělat problémy.

Z předešlých 5-ti duelů Lipsko dokázalo třikrát vyhrát, jednou se zrodila remíza a jednou se z výhry těšili Brémy. Předešlé 2 zápasy Lipsko vyhrálo přesvědčivě 3:0 a podobný výsledek by se mohl zopakovat. Domácí tým srší sebevědomím, hostům se nedaří, proto zkusím tip, že Lipsko doma vyhraje v handicapu alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko - Brémy
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 12.12.2020 15:30
Tip:
RB Lipsko HCP (-1.5)
Kurz: 1.98
Bookmaker:iFortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.