RB Lipsko - Brémy (analýza + tip na zápas)

RB Lipsko - Brémy (analýza + tip na zápas)

Favorit z Lipska doma přivítá Brémy. Tento zápas by domácí celek měl jasně zvládnout a převýšit svého soupeře po všech herních stránkách. Jiný scénář, než 3 povinné body se neočekává.

Lipsku zatím v tabulce Bundesligy patří 3. místo se ziskem 21 bodů. Na vedoucí Bayern tak ztrácí jen 2 body. V předchozím kole Lipsko podalo skvělý výkon, když v Mnichově dokázalo držet krok s domácím favoritem a uhráli remízu 3:3. Lipsko ukázalo bojovnost a velkou kvalitu. Osobně jsem očekával, že Bayern, který už měl zajištěn postup v Lize mistrů o gól vyhraje, nakolik Lipsko čekal těžký a důležitý souboj o postup proti United. Mimochodem Lipsko zvládlo také tento souboj, když vedlo v zápase už pohodlně 3:0, United sice zdramatizoval závěr, ale Lipsko vyhrálo 3:2. Tyto 2 zápasy jasně ukázaly, že domácí celek má velkou sílu a když chce umí potrápit i nejlepší týmy v Evropě. Brémy jsou aktuálně na 13. místě se ziskem 11 bodů a už 7 zápasů nezažili chuť výhry, když pětkrát po sobě remizovali a v předešlých duelech zaznamenali 2 prohry. Fotbal je nevyzpytatelný, ale neočekávám, že právě Brémy by měly Lipsku v této formě udělat problémy.

Z předešlých 5-ti duelů Lipsko dokázalo třikrát vyhrát, jednou se zrodila remíza a jednou se z výhry těšili Brémy. Předešlé 2 zápasy Lipsko vyhrálo přesvědčivě 3:0 a podobný výsledek by se mohl zopakovat. Domácí tým srší sebevědomím, hostům se nedaří, proto zkusím tip, že Lipsko doma vyhraje v handicapu alespoň o 2 góly.

Tip na zápas

Zápas: RB Lipsko - Brémy
Soutěž:
Bundesliga
Čas zápasu: 12.12.2020 15:30
Tip:
RB Lipsko HCP (-1.5)
Kurz: 1.98
Bookmaker:iFortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy