Rangers - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Rangers - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

V odvetě osmifinále Evropské ligy v Glasgowě přivítají Rangers doma Slavii. Favorit na výhru v tomto duelu a zároveň adept na postup je domácí tým, který venku vstřelil gól.

Úvodní zápas v Praze skončil remízou 1:1 a oba góly padly ještě v 1. poločasu. Osobně jsem dával naději Slavii, že by doma mohla o nějaký ten gól vyhrát, ale nestalo se tak. Navenek se může zdát, že po vyřazení Leicesteru by Slavia neměla mít problém s Rangers, nakolik se tým z Anglie jevil být těžší překážkou a hlavně po prvním zápase 0:0. Slavii stačilo v odvetě ubránit i bezbrankovou remízu, ale podařilo se jí skórovat až dvakrát. Na trávníku Rangers bude muset vstřelit minimálně jeden gól v zápase. Pravdou je, že skotský tým pod vedením někdejší ikony Liverpoolu Gerrardem prožívá pohádkovou sezónu. Po deseti letech sesadili z trůnu odvěkého rivala Celtic a získali domácí titul s náskokem 20 bodů. Stejně se jim daří také v Evropské lize a tento tým zaznamenal herní a kvalitativní progres. Slavia je ale moc vyspělý a kompaktní celek a už nejednou to dokázala v konfrontaci proti špičkovým týmům v Evropě.

Předešlý duel skončil remízou 1:1 a oba vsítili brankul, takže tento tip vyšel. Hodně lidí na Slovensku a Česku věří, že Slavia postoupí v rostoucím a lákavém kurzu. Jemně bych krotil tyto emoce. Jak jsem napsal v porovnání s Leicesterem, zdání může hodně lhát. Slavia musí skórovat, pokud chce postoupit a Rangers hrají doma, kde jsou velice silní. Opět zkusím tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Rangers - Slavia Praha
Soutěž:
Evropská liga - play-off
Čas zápasu: 18.03.2021 21:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.79
Bookmaker:Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.