Rangers - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

Rangers - Slavia Praha (analýza + tip na zápas)

V odvetě osmifinále Evropské ligy v Glasgowě přivítají Rangers doma Slavii. Favorit na výhru v tomto duelu a zároveň adept na postup je domácí tým, který venku vstřelil gól.

Úvodní zápas v Praze skončil remízou 1:1 a oba góly padly ještě v 1. poločasu. Osobně jsem dával naději Slavii, že by doma mohla o nějaký ten gól vyhrát, ale nestalo se tak. Navenek se může zdát, že po vyřazení Leicesteru by Slavia neměla mít problém s Rangers, nakolik se tým z Anglie jevil být těžší překážkou a hlavně po prvním zápase 0:0. Slavii stačilo v odvetě ubránit i bezbrankovou remízu, ale podařilo se jí skórovat až dvakrát. Na trávníku Rangers bude muset vstřelit minimálně jeden gól v zápase. Pravdou je, že skotský tým pod vedením někdejší ikony Liverpoolu Gerrardem prožívá pohádkovou sezónu. Po deseti letech sesadili z trůnu odvěkého rivala Celtic a získali domácí titul s náskokem 20 bodů. Stejně se jim daří také v Evropské lize a tento tým zaznamenal herní a kvalitativní progres. Slavia je ale moc vyspělý a kompaktní celek a už nejednou to dokázala v konfrontaci proti špičkovým týmům v Evropě.

Předešlý duel skončil remízou 1:1 a oba vsítili brankul, takže tento tip vyšel. Hodně lidí na Slovensku a Česku věří, že Slavia postoupí v rostoucím a lákavém kurzu. Jemně bych krotil tyto emoce. Jak jsem napsal v porovnání s Leicesterem, zdání může hodně lhát. Slavia musí skórovat, pokud chce postoupit a Rangers hrají doma, kde jsou velice silní. Opět zkusím tip, že oba dají gól.

Tip na zápas

Zápas: Rangers - Slavia Praha
Soutěž:
Evropská liga - play-off
Čas zápasu: 18.03.2021 21:00
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 1.79
Bookmaker:Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.
Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy