Rakousko – Dánsko (analýza + tip na zápas)

Rakousko – Dánsko (analýza + tip na zápas)

Ve skupině F přivítá Rakousko doma Dánsko, které se formuje na velice silný a kompaktní tým. Kurzy jsou však moc vyrovnané v tomto měření sil, ale já mírně favorizuje hosty.

Hra a výkony Dánska se mi již delší dobu líbí a tenhle mladý tým zaznamenal značný progres. Postoupil na EURO, kde se setká s Finskem, Ruskem a Belgií a klidně bych ho pasoval na postup z 2. místa po Belgii. Dánsko obsadilo v A Lize národů ve své skupině 2. místo za Belgií, přičemž za sebou nechalo Island a také silnou Anglii, se kterou doma remizovalo 0:0 a venku dokonce vyhrálo 1:0. Z osmi duelů prohrálo jen jednou 2:4 se silnou Belgií a 7 zápasů vyhrálo. Dánsko je zatím v tabulce na 1. místě se ziskem 6 bodů, když vyhrálo 2:0 v Izraeli a doma deklasovalo 8:0 Moldavsko a také to svědčí o jeho skvělé formě. Rakousko aktuálně nehraje špatný fotbal, ale nenadchlo mě zdaleka, tak jako hosté. Každopádně ho nepodceňuji v tomhle měření sil. Ve skupině nejprve remizovalo 2:2 ve Skotsku v pěkném zápase a pak doma zdolalo povinně 3:1 Faerské ostrovy a proto mu patří 2. místo se čtyřmi body hned za Dánskem. Rakousko má také výbornou formu, když 8 zápasů po sobě neprohrálo, přičemž 6 zápasů vyhrálo a dvakrát remizovalo.

Evidují pouze jediný nedávný vzájemný zápas, ostatní jsou velice starého data a v roce 2018 vyhrálo doma Dánsko 2:0. Očekávám poměrně těsný výsledek, ale hosté by mohli být o branku lepší. Výsledky Dánska jsou obdivuhodnější, zdolali kvalitnější celky a proto zkusím tip, že Dánsko vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Rakousko – Dánsko
Soutěž:
Mistrovství světa – Kvalifikace
Čas zápasu: 31.03.2021 20:45
Tip:
Dánsko vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.79
Bookmaker: Tipsport

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy