Rakousko – Dánsko (analýza + tip na zápas)

Rakousko – Dánsko (analýza + tip na zápas)

Ve skupině F přivítá Rakousko doma Dánsko, které se formuje na velice silný a kompaktní tým. Kurzy jsou však moc vyrovnané v tomto měření sil, ale já mírně favorizuje hosty.

Hra a výkony Dánska se mi již delší dobu líbí a tenhle mladý tým zaznamenal značný progres. Postoupil na EURO, kde se setká s Finskem, Ruskem a Belgií a klidně bych ho pasoval na postup z 2. místa po Belgii. Dánsko obsadilo v A Lize národů ve své skupině 2. místo za Belgií, přičemž za sebou nechalo Island a také silnou Anglii, se kterou doma remizovalo 0:0 a venku dokonce vyhrálo 1:0. Z osmi duelů prohrálo jen jednou 2:4 se silnou Belgií a 7 zápasů vyhrálo. Dánsko je zatím v tabulce na 1. místě se ziskem 6 bodů, když vyhrálo 2:0 v Izraeli a doma deklasovalo 8:0 Moldavsko a také to svědčí o jeho skvělé formě. Rakousko aktuálně nehraje špatný fotbal, ale nenadchlo mě zdaleka, tak jako hosté. Každopádně ho nepodceňuji v tomhle měření sil. Ve skupině nejprve remizovalo 2:2 ve Skotsku v pěkném zápase a pak doma zdolalo povinně 3:1 Faerské ostrovy a proto mu patří 2. místo se čtyřmi body hned za Dánskem. Rakousko má také výbornou formu, když 8 zápasů po sobě neprohrálo, přičemž 6 zápasů vyhrálo a dvakrát remizovalo.

Evidují pouze jediný nedávný vzájemný zápas, ostatní jsou velice starého data a v roce 2018 vyhrálo doma Dánsko 2:0. Očekávám poměrně těsný výsledek, ale hosté by mohli být o branku lepší. Výsledky Dánska jsou obdivuhodnější, zdolali kvalitnější celky a proto zkusím tip, že Dánsko vyhraje alespoň jeden poločas.

Tip na zápas

Zápas: Rakousko – Dánsko
Soutěž:
Mistrovství světa – Kvalifikace
Čas zápasu: 31.03.2021 20:45
Tip:
Dánsko vyhraje alespoň jeden poločas: Ano
Kurz: 1.79
Bookmaker: Tipsport

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.