Prezidentské volby Slovenské republiky v roce 2019

Prezidentské volby Slovenské republiky v roce 2019

Kdo se stane prezidentem SR v roce 2019?

Pomalu se blíží termín voleb prezidenta Slovenské republiky a slováci si tak zvolí opět novou hlavu státu, protože současný prezident Andrej Kiska se rozhodl nekandidovat a pravděpodobně vstoupí do politiky. Ze současných kandidátů se dávají největší šance Marošovi Šefčovičovi, Zuzaně Čaputovej a Robertu Mistríkovi.

Pravidla voleb prezidenta v SR

Prezident se bude volit ve dvou kolech. První kolo rozhodne kdo postoupí do druhého kola, přičemž postoupit mohou pouze dva kandidáti. První kolo se uskuteční 16.3.2019 a druhé o dva týdny na to 30.3.2019. Při volbách nelze podceňovat první kolo, protože váš favorit nemusí do druhého kola postoupit. Může rozhodnout již v prvním kole, ale to by musel jeden s kandidátů získat více než 50% hlasů. Při volbách v roce 2019 je to velmi nepravděpodobné vzhledem k vyrovnanost kandidátů.

Kandidáti na prezidenta SR v roce 2019

Šefčovič Čaputová
Mistrík Harabin
Mikloško Krajniak
Bugár Kotleba
Chmelár Tauchmannová
Daňo Švec
Menyhárt Zábojník
Zuzula

Sázky na prezidenta Slovenské republiky v roce 2019

Sázkové kanceláře vypsali kurzy na všech 15 kandidátů na prezidenta. Spozmedzi kandidátů mají největší šance zmiňovaná trojice Šefčovič (2.5), Čaputová (2.7), Mistrík (2.9) dále jsou to Harabin (4.1), Bugár (45), Krajniak (45), Mikloško (100), Kotleba (100) a ostatní kandidáti jako Chmelár, Daňo mají kurzy 200 a pak jsou už jen kandidáti s kurzem přes 1000 a to je Menyhárt, Zuzula, Tauchmannová, Švec a Zábojník.

Kurzy jsou od sázkové kanceláře iFortuna
Tato populární sázková kancelář nabízí momentálně 3 bonusy:
  • 300% bonus - vložíte 150 Kč a získáte 450 Kč
  • 300 Kč na ruku za ověření účtu
  • 100% bonus na vklad do výše 3.000 Kč. 
Více informací naleznete v sekci bonusy, v recenzi fortuna nebo přímo na ifortuna.cz

Kde najdete sázky na prezidentské volby 2019 v SR?

Sázky na prezidentské volby najdete buď pod prezidentskými nebo politickými resp. společenskými sázkami. Kromě klasických sázek na vítěze můžete tipovat také sázky na první kolo (včetně duelů - kdo lepší) jakož i volební účast v procentech. Kurzy jakož i všechny sázky najdete na stránce ifortuna.cz, která disponuje momentálně i zajímavými bonusy. Pracovat s kurzy může být velmi zajímavé, protože ty se mění dost výrazně po každém průzkumu.

Pohľad na favorita prezidentských volieb

Pan Šefčovič je podle všeho největším favoritem na prezidenta České republiky. Jde o nezávislého kandidáta, kterého však podporuje strana SMER. Pokud je někde podpora, tak slovo nezávislý je minimálně diskutabilní. Nevím jak SMĚR přemýšlel, ale je tu pravděpodobnost, že tato podpora ho teoreticky může stát vítězství. Šance na postup Harabina do druhého kola jsou velmi nepravděpodobné a proto si myslím, že se bude rozhodovat mezi Mistríkem, Čaputovou a Šefčovičem.

Navzdory kvalitě pana Mistríky a Zuzany Čaputovej bude s největší pravděpodobností prezident Maroš Šefčovič. Jde o velmi výrazného kandidáta, kterému nemusí ublížit ani podpora Směru. Pan Šefčovič je místopředseda Evropské komise pro energetickou unii. Nejsou s ním spojovány žádné skandály a díky jeho charisma je velmi pravděpodobné, že si během diskusi v televizních pořadech získá voliče na svou stranu. Po prvním kole když s největší pravděpodobností postoupí Šefčovič a jeden z dvojice Mistrík, Čaputová přijde zajímavá situace. Oba kanadidáti (Mistrík, Čaputová) jsou totiž opoziční a když spojí síly, tak to ve druhém kole Marošovi Šefčovičovi nemusí stačit. Z tohoto důvodu bych Maroše Šefčoviče tipoval jako vítěze prvního kola, kde je velmi pravděpodobné jeho vítězství (kurz 2.7).

Tipování vítěze prezidentských voleb v ČR

Sázkové kanceláře vypisují i sázky na vítěze nových prezidentských voleb v České republice, které se uskuteční jako první po 27.1.2018. K dispozici jsou jména, které by mohly teoreticky kandidovat na hlavu státu v ČR, ale konečné jména kandidátů budou známy až později. Smyslem těchto sázek jsou hlavně zajímavé kurzy.

Založit účet Recenze Posílejte peníze rychle, bezpečně a bez poplatků

Aktuální bonusy

Tipsport bonus

150 Kč zdarma za registraci

Tipsport nabízí 150 kč na vaše první sázky za plnohodnotnou registraci.

Fortuna bonus

900 Kč zdarma

Stačí když se plnohodnotně zaregistrujete a vložíte 300 Kč. Fortuna vám dá dalších 900 Kč na vaše sázky.

Další bonusy

Nejnovější příspěvky na fóru

J.Mesrine@azet.sk
Wonna betting tips
obchodovať s betfair, by sa malo stále dať nie betfair licenciu nemá a...
Betfair na slovensku
caute mate skusenost s 22bet? viem ze su to rusi ale ci sa tam da...
Otázka k zahraničnému stávkovaniu
Copyright © 2011-2021 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt