Polsko – Maďarsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Polsko – Maďarsko ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

V posledním kole kvalifikace se ve skupině I představí Maďarsko na půdě Polska. Domácí celek je doma proti Maďarsku poměrně velkým favoritem, ale i soupeři jde o hodně.

Skupinu I vede Anglie, která je na 1. místě se ziskem 23 bodů a v posledním kole se souběžně setká se San Marinem a musel by se stát zázrak, aby zaváhalo s outsiderem, přičemž by Polsko muselo vysoko zdolat Maďarsko, aby se dostalo na 1. místo. Polsku patří zmíněné 2. místo se ziskem 20 bodů a momentálně má domácí tým skvělou formu. Z předešlých 5-ti duelů čtyřikrát vyhrálo a jednou remizovalo. Maďarsku půjde v Polsku o umístění a bude chtít obsadit alespoň 3. místo, jelikož aktuálně mu patří jen 4. místo se ziskem 14 bodů. Hosté z předešlých 5-ti duelů dvakrát prohráli, dvakrát vyhráli a jednou remizovali. Asi nejcennější bod vybojovali v Anglii, kde nedávno nečekaně remizovali 1:1, ale mohou mrzet dvě prohry s přímým konkurentem Albánií. Třetí místo patří Albánii, která má o bod víc než Maďarsko, ale v posledním kole doma hostí Andoru, takže zřejmě nezaváhá.

Vzájemná bilance z předešlých 5-ti duelů je poměrně vyrovnaná, ale o něco navrch má domácí Polsko, které dvakrát vyhrálo, dvakrát se zrodila remíza a jednou vyhrálo Maďarsko. Předešlý duel v Budapešti skončil divokou remízou 3:3 a v předešlých čtyřech duelech se trefily oba celky, takže zkusím tip v pěkném kurzu, že oba dají opět gól.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Polsko – Maďarsko
Súťaž:
Mistrovství světa – kvalifikace
Čas zápasu: 15.11.2021 20:45
Tip:
Oba dají gól
Kurz: 2.10
Bookmaker: Fortuna

Vložte 300 Kč a získáte 900 Kč
  • 200% bonus do 600 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.