Plzeň - Zlín (analýza + tip na zápas)

Plzeň - Zlín (analýza + tip na zápas)

V české fotbalové nejvyšší soutěži Plzeň přivítá na domácím trávníku Zlín. Domácímu celku patří 2. místo se ziskem 60 bodů. Zlín se nachází na 13. místě s počtem bodů 27. Domácí celek je favorit duelu, ale hosté potřebují získat cenné body.

Plzeň se v předchozím kole představila v šlágru na hřišti Slavie Praha. Potřebovala vyhrát, pokud ještě chtěla předběhnout Slavii v boji o titul, ale nepodařilo se jí to. Odnesla si bod za bezbrankovou remízu. Kanonáda Plzně se tak zastavila, protože narazila na soupeře s obranou úplně jiných kvalit. V této chvíli je již jasné, že Plzeň nedokáže Slavii přeskočit na 1. místo. Nemusí jim to však vadit, protože mají před třetím Libercem pohodlný 14-bodový náskok. Účast v Lize mistrů jim tak neujde. Zlín je v horší situaci, takže potřebuje sbírat body, protože se pohybuje v tabulce nízko. Z předešlých 5-ti duelů dokázal dvakrát přehrát a dvakrát remizovat. V předchozím kole však konečně vyhrál, když doma zdolal Příbram těsně 1:0.

Ve vzájemných zápasech má jasně navrch Plzeň, která až čtyřikrát vyhrála. Jednou se zrodila remíza 1:1 - bylo to v předešlém vzájemném zápase na půdě Zlínu. Víme v jaké formě je aktuálně Plzeň, proto si myslím, že po minulém bezbrankovém půstu opět zatíží konto soupeře více než jednou. Hraju tip v lepším kurzu, že Plzeň skóruje v obou poločasech.

Tip na zápas

Zápas: Plzeň - Zlín
Soutěž:
1. Liga
Čas zápasu: 10.06.2020 18:00
Tip:
Plzeň dá gól v obou poločasech: Ano
Kurz:
1.71
Bookmaker:Tipsport