Plzeň – TNS ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Plzeň – TNS ✔️ ANALÝZA + TIP na zápas

Plzeň se představí v odvetném zápase předkola EKL na domácí půdě proti TNS z Walesu a bude obrovským favoritem. Plzeň byla jasným favoritem rovněž v úvodním měření sil, no nečekaně prohrála.

Velšský klub doma zaskočil favorita a v Cardiffu zvítězil 4:2, což bylo další překvapení, neboť 4 góly v síti Plzně nečekal asi nikdo. Outsider navíc vedl již 4:0, ale Plzeň snížila v 89 a 95. minutě na konečných 2:4, čímž se reálně udržela ve hře o postup. Očekává se, že Plzeň doma dokáže smazat ztrátu dvou gólů a na soupeře si už dá podstatně větší pozor. V lize Plzeň opět nezaváhala a zdolala Slovácko 2:1, když zápas ve 2. poločasu otočila ve svůj prospěch po červené kartě soupeře. TNS o víkendu prohrál v poháru na trávníku Penrhyncoch 1:2 a evidentně se šetři na důležitý odvetný souboj v Česku, který bude jistě náročnou zkouškou. Klub z Walesu je však v EKL rozehraný a ve formě, protože si před tím poradil s Glentoranem 2:0 a venku 5:0 a následně zdolal Kauno Zalgris venku 5:0 a doma 5:1.

Nevím, jestli Plzeň podcenila svého soupeře, ale 4 góly od takového týmu mi přijdou příliš. Kvalita Plzně je přece někde jinde a já věřím, že tým se poučil a dá si doma v odvetě pozor a zabere více. Věřím domácím, že postoupí a věřím, že vyhrají oba poločasy, takže hraji tenhle tip v pěkném kurzu.

Vsadit si na zápas
300 Kč zdarma za registraci na iFortuna.cz

Tip na zápas

Zápas: Plzeň – TNS
Súťaž:
Evropská konferenční liga UEFA – kvalifikace
Čas zápasu: 12.08.2021 19:00
Tip: Plzeň vyhraje oba poločasy: Ano
Kurz: 2.07
Bookmaker: Fortuna

Online registrace na iFortuna.cz z pohodlí domova Vložte 3.000 Kč a získáte 6.000 Kč
  • 200% bonus do 6.000 Kč + 300 Kč za DK
  • Dok. registrace (DK): online nebo pobočka
  • protočení bonusu: jenom 1× 300 Kč
Platí pouze pro nově registrované - založit hráčské konto.