Pinnacle nepřijímá nové registrace od 23.1.2017.

Recenze Pinnacle SportsPřejít na PinnacleSports.com
Hodnocení:0 /10

Recenze Pinnacle Sports - ráj vysokých kurzů a sázek

Pinnacle Sports je profesionální sázková kancelář. Co to znamená? Kromě toho, že poskytují nejvyšší kurzy, tak zde můžete neomezeně sázet za tisíce resp. desettisíce EUR aniž by vás Pinnacle Sport nějak omezil (např. maximální výškou sázky). Pinnacle Sport používá každý hráč, který se sázení věnuje na profesionální úrovni. Kurzová nabídka Pinnacle Sports není široká jako u rekreačních sázkových kancelářích, ale pro sólo sázky je dostačující. Většina sázek jsou handicapy, Totals (under/over) a money line (sázka na vítězství). Pinnacle Sports je americká sázková kancelář a nejvyšší limity můžete najít především na americké sporty jako je americký fotbal (NFL), basketbal (NBA), baseball (MLB), hokej (NHL) nebo evropský fotbal (anglická liga a evropské soutěže). Při kombinovaných sázkách máte nabídku omezenou a proto Pinnacle Sports pro tento druh tiketů nedoporučujeme. Sázková kancelář Pinnacle Sports vykonává svou činnost na základě licence udělené na Curacao. Od svého vzniku je PinnacleSports úspěšná sázková společnost a ve všech top ratingových agenturách zabývajících se hodnocením sázkových kanceláří je na nejvyšších místech. Její služby najdete na PinnacleSports.com.

Registrace u Pinnacle Sports

Pro založení vašeho sázkařského účtu u Pinnacle Sports klikněte zde (pinnaclesports.com). V registračním formuláři důkladně zadejte všechny požadované údaje. Všechny vaše údaje musí být pravdivé a správné. Po dokončení registrace vložte peníze na váš sázkařský účet a začněte sázet.

Pinnacle Sports momentálně neposkytuje bonus.

Sázení u Pinnacle Sports

Pinnacle Sports - jednoduchá sázkaNa obrázku č. 1 vidíte argentinskou ligu. Všimněte si jak jsou zápasy zapsány - např. River Plate hraje proti Belgrano (mužstva jsou zapsány pod sebou a na konci je draw (remíza). Na pravo vidíte bílé políčka, kde se vypisuje částka za kterou si chcete vsadit. Výše v tmavě modré liště jsou maximální možné vklady na tyto zápasy. V našem případě je to maximálně 350 EUR na vítězství San Martin San Juan při asijském handicap (-0,5).

V horní liště můžete vidět dynamic lines, buy points (nákup bodů za cenu snížení kurzu), parlays (kombinované sázky) a teasers sázky.

Při jednotlivých kurzech můžete vidět červené kroužky - znamená to, že kurz se teprve tvoří a proto je možné tyto kurzy sázet jen za omezené množství peněz. Vlevo v oranžovém rámečku pak vidíte za jakou maximální částku je možné podat tento zápas (v našem případě to je 350 EUR na vítězství San Martin San Juan). Když se tyto kroužky odstraní, tak se automaticky zvýší i limit.

Alternativní asijské handicapy - jako na obrázku sami vidíte, tak tyto handicapy jsou součástí Pinnacle Sports. jde nejen o klasické alternativní hcp, ale také o handicapy u jednotlivých sázek na over/under (více/méně). Nevíte co je to pk (pick)? Je to forma asijského handicapu AH(0) nebo DNB (draw no bet - sázka bez remízy). Pokud zápas skončí remízou v řádné hrací době, tak vám PinnacleSports vrátí vklad

Pinnacle Sports momentálně neposkytuje bonus

Druh bonusu
Procentuální bonus
Maximální bonus
Minimální vklad pro zisk bonusu
Bonusový kód (promo kód, bonus kód)
Připsání bonusu
Protočení bonusu

Benefity sázkové kanceláře Pinnacle Sports

 • Live sázky
 • Vysoké kurzy (payout 92% a více)
 • Živé sportovní přenosy
 • Vysoké limity na sázky
 • Živé přenosy přes mobil
 • Vysoké limity na výhry
 • Mobilní sázení
 • Aplikace pro Android
 • Asijský handicap
 • Aplikace pro iOS (iPhone, iPad)
 • Live chat podpora
 • Aplikace pro Windows Phone
 • Audio komentáře ze zápasů
 • Aplikace pro BlackBerry
 • Vstupní bonus
 • Bonus za přivedení přítele
 • Bonus přes mobil
 • Věrnostní program
 • SMS notifikace o vyhodnocení tiketů
 • Supertoto
 • Bez manipulačních a jiných poplatků
 • Superscore
 • Multi zobrazení live sázek
 • Live sázka na jedno kliknutí
 • Vklad a výběr peněz na pobočce
 • Označení tutovky na tiketu
 • Skupinový tiket (Maxikombi)
 • Cash out (zavřít/prodat svůj tiket)
 • Sázky na střelce gólů v hokeji
 • Komunita / Diskusní fórum

Kurzová nabídka Pinnacle Sports

Pinnacle Sports - nabídka sázekKurzová nabídka Pinnacle Sports je celkem široká a snaží se ji zaměřovat i pro hráče z Evropy, protože velká klientela je právě z této oblasti. Na obrázku č. 2 můžete vidět prakticky všechny sporty, které jsou k dispozici u této profesionální sázkové kanceláře. Nad kurzovou nabídkou vidíte pending bets, kde si můžete prohlédnout všechny tikety za posledních 24 hodin, které ještě nejsou vyhodnoceny.

Kurzy na Pinnacle Sports

Při dvoucestných událostech jako je např. under/over jsou v kamenných a některých online sázkových kancelářích jsou kurzy na úrovni 1.85 ke 1.85. V těch lepších sázkových kancelářích jako je Bet365 jsou kurzy 1.91 - 1.91. Sázková kancelář Pinnacle Sports nabízí kurzy 1.952 - 1.952. Na některé události jsou dokonce ještě vyšší (MLB, NFL). Vyšší kurzy samozřejmě najdete téměř na všechny sportovní události oproti konkurenci.

Kurzová nabídka Pinnacle Sports je bohatá na asijské handicapy (včetně sázek na over/under), kde si můžete při konkrétním zápase vybrat z různých alternativních hendikepů.

V NHL můžete sázet na vítěze zápasu v rámci prodloužení, ale také můžete podat sázky, které vám vrátí vklad, pokud se zápas po 60 minutách skončí remízou. Zvlášť sázky najdete i na remízu v NHL a můžete tak sázet, zda v konkrétním zápase padne nebo nepadne remíza. Hokejová nabídka je bohatá, protože zde najdete všechny evropské hokejové ligy.

Na MLB Pinnacle Sports vypisuje nadhazovače, proto jsou tu sázky na baseball mnohem výhodnější.

Nejlikvidnějším sportem na Pinnacle Sports je nejpopulárnější sport v Americe a to americký fotbal. Na tento druh sportu si můžete podat sázky za astronomické částky.

Limity v Pinnacle Sports

V Pinnacle Sports můžete sázet již od 20 Kč. Maximálně sázky na jednotlivé události vidíte při každém zápase. Na americký fotbal můžete sázet v desítkách tisíc dolarů (50.000 USD). Při NBA je tato částka okolo 20.000 USD, MLB 10.000 USD a NHL 4.000 USD. Při anglické lize můžete podat sázky v maximální výši 30.000 USD a na champions league to je 24.000 USD. Maximální výhra při kombinovaných sázkách je 750.000 USD.

Live sázky a živé přenosy

Live sázky v Pinnacle Sports jsou k dispozici na NBA (včetně NCAA), NFL (včetně NCAA), NHL, tenis, MLB nebo fotbalové ligy jako anglická, německá, italská, španělská liga či evropské pohárové soutěže. Po přepnutí prostředí live sázení do asijského stylu, můžete tipovat na několik live událostí najednou, bez nutnosti překlikávání mezi nimi.

Sázková kancelář Pinnacle Sports neposkytuje živé přenosy ze zápasů. Vzhledem k jeho nízke marži (poskytuje vysoké kurzy) to není možné.

PoznámkaV Pinnacle Sports se velmi špatně tipují live sázky, proto doporučujeme všem klientům, aby využívaly v Pinnacle asian style (zobrazení web stránky v asijském stylu). Přepínat zobrazení mezi klasickým a asijským stylem si můžete v horní liště. Při asijském stylu není možné tipovat kombinované sázky.

Sázení přes mobil a mobilní aplikace Pinnacle Sports

Pinnacle Sports poskytuje mobilní verzi stránky pro jednodušší telefony a také i webovou aplikaci pro Android, iPhone, Windows Phone či Blackberry. Mobilní webová aplikace je k dispozici na pinnaclesports.com/m/.

Vklady a výběry

Jak vložit peníze do Pinnacle Sports?

Pinnacle Sports - možnosti vkladuDo Pinnacle Sports můžete vložit své peněžní prostředky prostřednictvím bankovního převodu, Entropay, NETeller, WebMoney, kreditních karet VISA, MasterCard nebo elektronické peněženky Skrill (Moneybookers). Minimální vklady jsou 200 Kč (10 EUR). U kreditních karet je to 20 EUR. Všechny vklady do Pinnacle Sports jsou bez poplatků.

Možnosti vkladu

Způsob vkladu Poplatek Doba zpracování Minimální vklad
Zdarma Okamžitě 10 € (200 Kč)
Založte si bezplatný Skrill účet a posílejte peníze jednoduše, rychle a bez poplatků
Zdarma Okamžitě 20 € (400 Kč)
 • VISA
 • MasterCard
 • VISA Electron
 • Maestro
Zdarma 2 - 5 pracovních dnů 10 € (200 Kč)
Zdarma Okamžitě 10 € (200 Kč)
Ostatní možnosti vkladu
WebMoney

Bankovní převod do Pinnacle Sports (jak postupovat)

Pinnacle Sports - bankovní účet v ČRBankovní převod je trošku komplikovanější, proto doporučujeme posílat peníze přes kreditní karty nebo elektronickou peněženku Skrill (Moneybookers). V případě, že se rozhodnete pro bankovní převod, tak máte k dispozici tuzemské banky. Jednoduše zašlete peníze na uvedené bankovní údaje.

Variabilní symbol: tento symbol vidíte pod UNIQUE REFERENCE, ale do variabilního symbolu nemusí být možné zadat písmenka, takže tam vložíte pouze číslice ...6456.

Jelikož jde o tuzemský bankovní převod,  tak údaje IBAN CODE, SWIFT CODE a IBIS NUMBER není třeba používat. Všimněte si, že při platbě nad 35 000 EUR máte jít do sekce "Deposit nad 35 000 EUR" a tam se řídit potřebnými pokyny.

Pinnacle Sports - bankovní převodHned pod bankovními údaji Pinnacle Sports najdete akýsi lístek, který vyplníte a odešlete Pinnacle Sports poté jako provedete platbu v bance. Vyplníte částku (Amount), kterou jste odeslali. Fees Paid nemusíte vyplňovat. Datum odeslání platby napište a také vaši banku (do Sender 's Bank Name). V případě, že vám nejde zadat písmenko do sekce variabilní symbol, tak můžete v additional information uvést pouze těch posledních šest čísel a za tím dejte do závorky unique reference). Sender 's Bank Confirmation není povinný údaj, takže ho nevyplňujte. Na základě tohoto odeslaného lístku bude Pinnacle Sports sondovat vaši platbu a pak vám po obdržení platby připíše peníze na účet (někdy to může trvat i 5 dní, tak buďte trpěliví).

Jak vybrat peníze z Pinnacle Sports?

Při výběru nebudete moci použít kreditní karty. Jednou za měsíc máte jeden výběr zdarma. Další výběry stojí 325 Kč (12 EUR) a při bankovním převodu 525 Kč (20 EUR). Minimální výběr je od 200 Kč (10 EUR).

Při směnných kurzech se Pinnacle Sports řídí podle oanda.com.

Možnosti výběru

Způsob výběru Poplatek Doba zpracování Minimální výběr
1. výběr v měsíci zdarma, jinak 325 Kč Do 24 hodin 10 € (200 Kč)
1. výběr v měsíci zdarma, jinak 525 Kč 2 - 5 pracovních dnů 10 € (200 Kč)
1. výběr v měsíci zdarma, jinak 325 Kč Do 24 hodin 10 € (200 Kč)
Ostatní možnosti výběru
EntroPayWebMoney
Celkové hodnocení
0 /10
Použitelnost webstránkyHodnotí se rychlost a přehlednost webu, intuitivnost a praktičnost ovládání./10
Kurzová nabídkaHodnotí se šířka kurzové nabídky, včetně odvozených sázek a výška kurzů./10
Live sázeníHodnotí se šířka kurzové nabídky live událostí včetně odvozených live sázek./10
Live streamingHodnotí se šířka nabídky live přenosů, rychlost a funkčnost live streamingu, různé funkce (možnost sledovat několik přenosů současně) jakož i možnost sledovat přenosy v mobilu./10
Mobilní sázení a aplikaceHodnotí se rychlost a funkčnost mobilní aplikace jako i dostupnost funkcí./10
Bonusy a promo akceHodnotí se nabídka a výhodnost bonusů a promo akcí./10
Zákaznická podporaHodnotí se dostupnost live chatu resp. rychlost reakce jakož i ochota zákaznického servisu pomoci při specifických problémech a požadavcích./10
BezpečnostHodnotí se v jakém státě má společnost vydanou licenci, bezpečnostní certifikát jakož i finanční stabilita společnosti./10
Vklady a výběryHodnotí se jednoduchost a rychlost vkladů a výběrů jakož i možnosti vkladu a výběru./10
Osobní zkušenostHodnotí se rychlost přijímání sázek, limity sázek, nekalé praktiky i funkčnost sázkových funkcí jako je např. cashout./10
Sázková kancelář Pinnacle Sports – recenze od aktualizovaná
Copyright © 2011-2020 SazkoveKancelare.com Mapa stránek | Podmínky používání | RSS | FAQ | Kontakt